Snowboard pro ZŠ Five star

Termíny, ceny a přihlášky

Termíny, ceny a přihlášky

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

Program je zaměřen na výuku snowboardingu pro děti ze ZŠ Five star. Cílem programu je seznámení dětí se základy snowboardingu, osvojení si nových dovedností a vytvoření kladného vztahu ke sněhu a zimním sportům obecně. Výuka probíhá skupinovou formou v kolektivu stejně starých kamarádů, s využitím vhodných didaktických pomůcek, průpravných cvičení a her, tak, aby se pro Vaše dítě stala „jízda na prkně“ především zábavou.

snb
snb

Jak kurz probíhá

Autobus s instruktory vždy přijede až k Vaší škole vždy v pondělí v 13:15, kde převezmeme děti ze ZŠ, které již budou připraveny oblečené. Následuje odjezd do lyžařského areálu, kde probíhá 2 hodinový výukový blok, proložený krátkou přestávkou s občerstvením. Po ukončení výuky odvezeme děti zpět do školy, návrat cca 17:15.

Výuka probíhá 1x týdně po dobu 6 týdnů. Dětem bezplatně zapůjčíme helmu i vestičku, v průběhu výuky je zajištěn přísun teplých nápojů.

skiareál
skiareál

Ski areál

Ski areál Fajtův kopec jsme vybrali na základě vhodných podmínek pro výuku dětí (cvičná louka, provazové vleky, dostatek prostoru, zázemí), přístupu provozovatele areálu a dobré dojezdové vzdálenosti (autobusem po dálnici 40 min.). Areál má kompletní zasněžovací systém a rolbu, k dispozici jsou přenosné dětské vleky, pro pokročilé pak kotva s přepravní kapacitou 1000 osob za hodinu. Přímo v areálu je parkoviště, děti tak mohou z autobusu rovnou na svah.

Věk

Kurz je určen pro děti prvního a druhého stupně základních škol.

Úroveň

Začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí (viz přihláška).

Forma

Skupinová výuka (začátečníci – max. 3 děti ve skupině, pokročilí – max. 5 dětí ve skupině).

Vybavení

Snowboard, boty, helma, možost půjčení v ceně 1080 Kč / set / celý kurz

Termín

Kurz začíná v lednu, délka kurzu 6 týdnů. Vždy v pondělí 13:15 - 17:15 včetně dopravy.

Předpokládaný termín: 3.1. - 7.2. 2022

 Cena

Cena za 6-týdenní kurz je 5 290,- Kč, pojištění 90,- Kč, půjčovna 1080,- Kč