Připoj se k dobrodružství s Lemurem. Buď našim instruktorem!

Jsi student a hledáš něco víc než jen obyčejnou brigádu? Buď Lemur a zažij dobrodružství, které ti změní život. U nás nejde jen o práci, ale o zážitky, které si odneseš na celý život.

Buď naplno součástí lemuřího světa a zažij víc než jen super brigádu!

U nás máš možnost získat nejen perfektní brigádu, která je časově flexibilní a po celý rok. Získáš také zázemí stabilní organizace, která ti nabízí víc než jen slušný přivýdělek ke studiu. Zapoj se co nejvíce do našich aktivit a Lemur má pro tebe spoustu benefitů, které tě posunou.

Určitě chceš mít reálné zážitky a mít práci, která má smysl. Lemuři jsou přátelé na celý život. Každý lemuří instruktor by ti na potkání z rukávu vysypal hromadu historek. Společně měníme svět. Koukni na video našeho Martina, který ti vysvětlí, jak.

Proč Lemur? Protože...

 1. Držíme slovo a jsme spolehliví: U nás najdeš stabilní zázemí a flexibilní pracovní dobu, která se přizpůsobí tvému studijnímu rozvrhu.
 2. Bezpečnost na prvním místě: Jsme profesionálové s licencí, kteří dbají na bezpečnost v každém okamžiku. A ty se můžeš stát jedním z nás!
 3. Máme rádi legraci: U nás není sport jen o výkonu, ale hlavně o zábavě a dobré náladě. Přidej se a zažij radost z pohybu a her s dětmi.
 4. Předáváme zkušenosti na celý život: Nejenže se naučíš nové dovednosti, ale získáš i zkušenosti, které ti pomohou v osobním i profesním životě.

Lemurův denní chleba?

Téměř každý den se můžeš zapojit do aktivit, které probíhají většinou v Brně/Praze nebo blízkém okolí, ale také s námi můžeš vyrazit do Rakouska, Slovinska, Chorvatska, Mexika, nebo na Maltu. Náplní tvé práce je výuka dětí v konkrétní aktivitě. Můžeš pracovat na sněhu, na vodě, pod vodou, na skále, na ledu, či betonu. Většinou máš skupinku 3-6 dětí ve věku od 4 do 14 let, se kterými dovádíš 1-2 hodiny. Pokud si v nějaké aktivitě nejsi úplně jistý, neboj, vše ti ukážeme a doučíme.

Co tě čeká jako lemuřího instruktora?

 • Flexibilní brigáda: Ideální pro studenty, kteří chtějí skloubit studium s prací.
 • Skvělý kolektiv: Přidej se k našemu týmu a staň se součástí skvělé party lidí.
 • Zážitky a dobrodružství: Uč se nové věci, rozvíjej se a zažívej nezapomenutelné chvíle.
 • Benefity a odměny: Nejen finanční odměna, ale i možnost účastnit se kurzů a zájezdů pro lemuří instruktory výměnou za Lemuráky (body, které můžeš vyměnit za benefity).

Jak tedy může vypadat tvůj týden instruktora?

Každý den dopoledne jsi na Fajtově kopci s dětmi z MŠ. V pondělí a úterý odpoledne se pilně připravuješ na zkoušky, co tě čekají příští týden. Středa a pátek patří lyžování na Fajťáku se školáky, ve čtvrtek máš odpolední pohodičku a v sobotu můžeš zase na celý den na Fajťák. Co víc? V neděli jdeš s Lemurem na zkušební ponor, protože máš odučenou hromadu lekcí a tím pádem i hromadu Lemuráků! Celý týden pak společně spláchneme tekutým chlebem a jsme připraveni na další :)

Co od tebe očekáváme?

 • Chuť bavit se a zažívat nové věci
 • Kladný vztah k dětem a touhu pracovat s nimi
 • Zodpovědnost, samostatnost a flexibilitu
 • Trpělivost a chuť učit se nové dovednosti
 • Touhu zlepšovat se v aktivitách, které tě zajímají

Zasloužená odměna

Lemur ví, že dětem se chce na záchod až jsou kompletně oblečeny a ideálně v kombinéze s bruslemi na nohou, že smrkat do kapesníku je přece nuda, když mám rukavice, že v dětské řeči pokyn „počkej tady“ znamená „uteč a schovej se“, že děti své jméno zásadně nevyslovují, či že ruce od svačinky se nejlépe utírají do sedadla autobusu nebo instruktorské bundy. Ano, Lemur ví, že je to nádherná práce, ale občas i náročná. Proto Lemur myslí i na tvoje mozkové závity a psychické zdraví a má pro tebe aktivity, které jinak nezažiješ.

Odměnou ti do kapsy cinkne slušný peníz, budeš mít skvělý pocit z dobře odvedené práce, která má opravdu smysl, a možnost zapojit se do našeho sběru Lemuráků, které vyměníš za zážitky. 

Mzdy za jednotlivé lekce najdeš tady.

Prozradíme, že můžeš čekat odměnu od 250 Kč za jednu lekci až po 7000 Kč za pobyty a tábory, kde navíc platíme ubytko a jídlo.

Lemuří kalendář

Koukni se, kam se můžeš v průběhu roku jako Lemur vydat. Vyrazit s námi můžeš na hory, na vodu i k moři. Často jsme v Brně a okolí, jezdíme ale i do Rakouska, Slovinska, Itálie, Chorvatska, Mexika, nebo na Maltu. Už víš, kam s námi vyrazíš?

Lemuří kalendář
Lemuří kalendář

S kým budeš pracovat?

Lemuří instruktorský tým je skvělá parta lidí, která trpí stejnou diagnózou – láska k dětem, pohybu a novým zážitkům. Jako náš aktivní instruktor se můžeš, mimo jednotlivé aktivity, účastnit i našlapaných kurzů/zájezdů, které jsou určeny nejen k tvému zdokonalení, ale především, abys poznal ostatní členy týmu, posunul své hranice a vyzkoušel si věci, ke kterým bys jen těžko přičichnul! Navíc jich máš většinu úplně zdarma nebo ti na ně Lemur výrazně přispívá.

Potřebuješ splnit pedagogickou praxi?

S Lemurem si můžeš splnit studijní praxi a ještě si u toho zažít hromadu zábavy a vydělat si nějakou tu kačku. Spolupracujeme s několika fakultami, pokud tě to zajímá, napiš Tadeášovi, ten ti s tím poradí a bude ti k ruce.

Připoj se k nám a zažij, co znamená být součástí lemuří bandy!

Těšíme se na tebe, Lemur Team! 🐒🌟

Maximální velikost souboru je 12 MB
Maximální velikost souboru je 12 MB

Lemur se o své instruktory stará

Většinu nabízených aktivit máš jako náš aktivní instruktor zdarma! U delších pobytů ti hradí velkou část Lemur a ty si doplácíš zbytek. Mrkni níže, jak to vlastně celé funguje:

 • Za odučené lekce sbíráš body - pojďme jim říkat Lemuráci. Chápeš? Bludišťák = Lemurák… Haha...
 • Zní to jako vtípek, ale pravdou je, že to funguje a opravdu je můžeš směnit za reálné zážitky s Lemurem.
 • Jak řek Ludva z Okresního přeboru „čím víc gólů dáme, tím víc bodů máme“. S Lemuráky je to podobné, čím víc učíš, tím víc jich máš.
 • Za každou lekci/pobyt/kurz dostaneš určitý počet Lemuráků.
 • Jednotlivé benefity se ti pak zpřístupní za lepší cenu nebo úplně zadarmo.

K čemu mi Lemurák je?

 • Lemuráky můžeš vyměnit za naše benefity. Klikni na aktivitu níže, která tě zajímá, a tam najdeš podrobnosti.
 • Za Lemuráky můžeš získat například zkušební ponor zdarma, víkend v Rakousku na Salze nebo slevu na týdenní dovolenou na jachtě až 50%.

Kolik Lemuráků dostanu za lekci/turnus?

 • Lední bruslení (dopo+víkendové), sporťáček, plavání - 1 Lemurák
 • Odpolední lyžování pro ZŠ, in-line bruslení, lezení, kajak - 2 Lemuráci
 • Dopolední lyžování pro MŠ, víkendové lyžování - 3 Lemuráci
 • Příměstský tábor Letňáček (turnus) - 12 Lemuráků
 • Pobyty lyžování (4 dny) - 15 Lemuráků
 • Sportovní lemuří příměšťák, lyžařský příměšťák, cyklopříměšťák(turnus) - 18 Lemuráků
 • Pobyty lyžování (7 dní) - 21 Lemuráků