Lemuřím instruktorem

Buď naplno součástí lemuřího světa a zažij víc než jen super brigádu!

Chceš být lemuřím instruktorem? Jsi jím, ale chtěl bys zažít ještě víc dobrodružství a zážitků? U nás máš možnost získat nejen perfektní brigádu, která je časově flexibilní, ale také zázemí stabilní organizace, která ti nabízí víc než jen slušný přivýdělek. Zapoj se co nejvíce do našich aktivit a Lemur má pro tebe spoustu benefitů, které tě posunou nejen v profesním životě.

Lemurův denní chleba?

Téměř každý den se můžeš zapojit do aktivit, které probíhají většinou v Brně nebo blízkém okolí, ale také s námi můžeš vyrazit do Rakouska, Slovinska, Chorvatska, Mexika, nebo na Maltu. Náplní tvé práce je výuka dětí v konkrétní aktivitě. Můžeš pracovat na sněhu, na vodě, pod vodou, na skále, na ledu, či betonu. Většinou máš skupinku 3-6 dětí se kterými dovádíš 1-2 hodiny. Pokud si v nějaké aktivitě nejsi úplně jistý, neboj, vše ti ukážeme a doučíme.

Jak tedy může vypadat tvůj týden?

Každý den dopoledne jsi na Fajtově kopci s dětmi z MŠ. V pondělí a úterý odpoledne se pilně připravuješ na zkoušky, co tě čekají příští týden. Středa a pátek patří lyžování na Fajťáku se školáky, ve čtvrtek máš odpolední pohodičku a v sobotu můžeš zase na celý den na Fajťák. Co víc? V neděli jdeš s Lemurem na zkušební ponor, protože máš odučenou hromadu lekcí a tím pádem i hromadu Lemuráků! Celý týden pak společně spláchneme tekutým chlebem a jsme připraveni na další :)

S kým budu pracovat?

Lemuří instruktorský tým je skvělá parta lidí, která trpí stejnou diagnózou - láska k dětem, pohybu a novým zážitkům. Jako náš aktivní instruktor se můžeš, mimo jednotlivé aktivity, účastnit i našlapaných kurzů/zájezdů, které jsou určeny nejen k tvému zdokonalení, ale především, abys poznal ostatní členy týmu, posunul své hranice a vyzkoušel si věci, ke kterým bys jen těžko přičuchnul! Navíc jich máš většinu úplně zdarma nebo ti na ně Lemur výrazně přispěje.

Zasloužená odměna!

Lemur ví, že dětem se chce na záchod až jsou kompletně oblečeny a ideálně v kombinéze s bruslemi na nohou, že smrkat do kapesníku je přece nuda, když mám rukavice, že v dětské řeči pokyn "počkej tady" znamená "uteč a schovej se", že děti své jméno zásadně nevyslovují, či že ruce od svačinky se nejlépe utírají do sedadla autobusu nebo instruktorské bundy. Ano, Lemur ví, že je to nádherná práce, ale občas i náročná. Proto Lemur myslí i na tvoje mozkové závity a psychické zdraví a má pro tebe aktivity, které jinak nezažiješ.

Odměnou ti do kapsy cinkne slušný peníz, budeš mít skvělý pocit z dobře odvedené práce, která má opravdu smysl, a možnost zapojit se do našeho instruktorského programu. Mrkni na benefity a jejich popis, které získáš, pokud se staneš lemuřím instruktorem!

Mzdy za jednotlivé lekce najdeš tady.

Lemur se o své instruktory stará

Většinu nabízených aktivit máš jako náš aktivní instruktor zdarma! U delších pobytů ti hradí velkou část Lemur a ty si doplácíš zbytek. Mrkni níže, jak to vlastně celé funguje:

 • Za odučené lekce sbíráš body - pojďme jim říkat Lemuráci. Chápeš? Bludišťák = Lemurák...Haha...
 • Zní to jako vtípek, ale pravdou je, že to funguje a opravdu je můžeš směnit za reálné zážitky s Lemurem.
 • Jak řek Ludva z Okresního přeboru „čím víc gólů dáme, tím víc bodů máme“. S Lemuráky je to podobné, čím víc učíš, tím víc jich máš.
 • Za každou lekci/pobyt/kurz dostaneš určitý počet Lemuráků.
 • Jednotlivé benefity se ti pak zpřístupní za lepší cenu nebo úplně zadarmo.

K čemu mi Lemurák je?

 • Lemuráky můžeš vyměnit za naše benefity. Klikni na aktivitu níže, která tě zajímá, a tam najdeš podrobnosti.
 • Za Lemuráky můžeš získat například zkušební ponor zdarma, víkend v Rakousku na Salze nebo slevu na týdenní dovolenou na jachtě až 50%. 
 • Lemuráky začneme sbírat od Nového roku! Tzn. od 1.1.2022

Kolik Lemuráků dostanu za lekci/turnus?

 • Lední bruslení (dopo+víkendové), sporťáček, plavání - 1 Lemurák
 • Odpolední lyžování pro ZŠ, in-line bruslení, lezení, kajak - 2 Lemuráci
 • Dopolední lyžování pro MŠ, víkendové lyžování - 3 Lemuráci
 • Příměstský tábor Letňáček (turnus) - 12 Lemuráků
 • Pobyty lyžování (4 dny) - 15 Lemuráků
 • Sportovní lemuří příměšťák, lyžařský příměšťák (turnus) - 18 Lemuráků
 • Pobyty lyžování (7 dní) - 21 Lemuráků