Bubblemaker

Termíny, ceny a přihlášky

Termíny, ceny a přihlášky

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

Vstupní brána do světa potápění pro děti od 8 let. V kurzu Bubblemaker se děti postupně seznámí s kompletními základy potápění s přístrojem. Poprvé se nadechnou pod vodou, nafouknou své BCDčko (vyvažovací vesta), naučí se vznášet těsně nad dnem a mnoho dalšího. Program se skládá ze 4 ponorů v bazénu. Ty jsou ideální možností pro seznámení se s touto aktivitou, a také skvělou přípravou pro absolvování prvního certifikovaného kurzu - Junior Open Water Diver (Jr.OWD).

Díky zkušenostem, které s výukou dětí máme, víme, že časová dotace kurzu Jr.OWD (4 ponory v bazénu + 4 ponory na otevřené vodě) nemusí být pro někoho dostatečná. Právě proto je tu kurz Bubblemaker, který děti v poklidu bezpečně uvede do světa potápění, bez jakýchkoliv nároků na splnění jejich první certifikace.

Bubblemaker
Bubblemaker

Jak to probíhá

Kurz se skládá ze 4 ponorů, které probíhají v bazénu za Lužánkami. Každý ponor trvá 60 minut a předchází mu podrobná instruktáž, ve které si řekneme základní informace týkající se bezpečnosti, potápěčského vybavení a samotného pobytu pod vodou. Následně si nachystáme výstroj, navzájem se zkontrolujeme a dlouhým krokem vkročíme do světa potápění

Během kurzu si děti osvojí základy potápění s přístrojem a získají důležitou důvěru pocit bezpečí.

Kurz je určen pouze pro plavce.

S lemurem bezpečně

Celý kurz je koncipován tak, aby bezpečně přivedl malé potápěče k této aktivitě. O to se postará tým zkušených profesionálních potápěčů, kteří se při ponoru věnují maximálně 2 dětem. Všechny ponory navíc probíhají v hloubce 2 metrů a díky špičkové dětské výbavě značky Mares se budete cítit jako ryba ve vodě!

Vybavení

Stačí mít plavky, ručník, dobrou náladu a chuť se potápět! O zbytek se postaráme my.

Základním předpokladem pro to, abyste si své ponory užili, je kvalitní a dobře padnoucí výstroj. Možnost zapůjčit si veškeré potřebné vybavení přímo od nás je samozřejmostí, jsme však zcela unikátní díky širokému sortimentu dětského vybavení od špičkové značky Mares, jež nám umožňuje vybavit i ty nejmenší potápěče a tím pádem nenahrazovat jejich vybavení nevhodnou a špatně sedící výstrojí pro dospělé. Disponujeme kvalitními dětskými neopreny, BCDčky, tanky, potápěčskými počítači a ostatním vybavením, které potřebujete pro Vaše podvodní zážitky. Navíc u nás máte možnost vyzkoušet i pokročilejší variantu vyvažovacích vest tzv. „křídla“.

Veškeré vybavení potřebné pro potápění je zahrnuto v ceně kurzu.

Chci se dál potápět!

Baví tě to? Pojď se stát certifikovaným potápěčem díky našim kurzům:

  • Základní kurz potápění (OWD/Jr.OWD) - Staňte se certifikovaným potápěčem!
  • Pokročilý kurz potápění (AOWD/Jr.AOWD) - Buďte pokročilý potápěč.
  • Kondiční ponory - Střihni si pohodový ponor nebo se zdokonaluj ve svých dovednostech.