Bubblemaker

Termíny, ceny a přihlášky

Termíny, ceny a přihlášky

4 bazénové lekce + 1 teoretická lekce

  • 10.9., 17.9., 24.9., 1.10. 2023 + teoretická část 10.9. (10-12h)
  • 15.10., 22.10., 5.11.,12.11. 2023 + teoretická část 15.10. (10-12h)
  • 22.10., 5.11., 12.11., 19.11. 2023 + teoretická část 22.10. (10-12h)

 

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

Vstupní brána do světa potápění pro děti od 10 let. V kurzu Bubblemaker se děti postupně seznámí s kompletními základy potápění s přístrojem. Poprvé se nadechnou pod vodou, nafouknou své BCDčko (vyvažovací vesta), naučí se vznášet těsně nad dnem a mnoho dalšího. Program se skládá ze 4 ponorů v bazénu. Ty jsou ideální možností pro seznámení se s touto aktivitou, a také skvělou přípravou pro absolvování prvního certifikovaného kurzu - Junior Open Water Diver (Jr.OWD).

Díky zkušenostem, které s výukou dětí máme, víme, že časová dotace kurzu Jr.OWD (4 ponory v bazénu + 4 ponory na otevřené vodě) nemusí být pro někoho dostatečná. Právě proto je tu kurz Bubblemaker, který děti v poklidu bezpečně uvede do světa potápění, bez jakýchkoliv nároků na splnění jejich první certifikace.

Bubblemaker
Bubblemaker

Jak to probíhá

Kurz se skládá ze 4 ponorů, které probíhají v Aquaparku Kohoutovice. Každý ponor trvá 60 minut a předchází mu podrobná dvouhodinová teoretická instruktáž, ve které si řekneme základní informace týkající se bezpečnosti, potápěčského vybavení a samotného pobytu pod vodou. Následně si nachystáme výstroj, navzájem se zkontrolujeme a dlouhým krokem vkročíme do světa potápění

  • Během kurzu si děti osvojí základy potápění s přístrojem a získají důležitou důvěru pocit bezpečí.
  • Kurz je určen pouze pro plavce.
  • Teoretická instruktáž: před první bazénovou lekcí v čase 10:00 - 12:00 na Lesné (Loosova 1)
  • Bazénové lekce probíhají v čase 16 - 17h, poslední lekce 17-18h.

S lemurem bezpečně

Celý kurz je koncipován tak, aby bezpečně přivedl malé potápěče k této aktivitě. O to se postará tým zkušených profesionálních potápěčů, kteří se při ponoru věnují maximálně 4 dětem. Všechny ponory navíc probíhají v hloubce 2 metrů a díky špičkové dětské výbavě značky Tecline a Mares se budou děti cítit jako ryba ve vodě!

Vybavení

Stačí mít plavky, ručník, dobrou náladu a chuť se potápět! O zbytek se postaráme my.

Základním předpokladem pro to, abyste si své ponory užili, je kvalitní a dobře padnoucí výstroj. Možnost zapůjčit si veškeré potřebné vybavení přímo od nás je samozřejmostí, jsme však zcela unikátní díky širokému sortimentu dětského vybavení od špičkové značky Tecline a  Mares, jež nám umožňuje vybavit i ty nejmenší potápěče. Disponujeme kvalitními dětskými neopreny, BCDčky, tanky, potápěčskými počítači a ostatním vybavením, které potřebujete pro Vaše podvodní zážitky. Navíc u nás máte možnost vyzkoušet i pokročilejší variantu vyvažovacích vest tzv. "křídla".

Veškeré vybavení potřebné pro potápění je zahrnuto v ceně kurzu.

Chci se dál potápět!

Baví tě to? Pojď se stát certifikovaným potápěčem díky našim kurzům:

  • Základní kurz potápění (OWD/Jr.OWD) - Staňte se certifikovaným potápěčem!
  • Pokročilý kurz potápění (AOWD/Jr.AOWD) - Buďte pokročilý potápěč.
  • Kondiční ponory - Střihni si pohodový ponor nebo se zdokonaluj ve svých dovednostech.