Kondiční ponory

Termíny, ceny a přihlášky

Jste certifikovaný potápěč? Chcete si osvojit některé dovednosti v bazénu nebo na otevřené vodě, zlepšit trim, vyzkoušet jiné vybavení? Nebo máte prostě jen chuť střihnout si jeden ponor a užít si podvodní svět? Přesně pro Vás tu jsou kondiční ponory. Na ponor můžete přijít sami, s kamarády či dětmi. Podmínkou je mezinárodně uznávaná certifikace Open Water Diver a vyšší.

Jak to probíhá

V závislosti na zvoleném typu ponoru (bazén, otevřená voda) Vám přijde informace ohledně setkání se v dané lokalitě. Pokud nemáte parťáka na ponor, postará se o Vás Lemuří instruktor. Na místě se domluvíte, zda byste chtěli zdokonalit určité dovednosti nebo si pouze užít pohodový ponor (případně po předchozí domluvě je možné vyzkoušet novou výstroj).

Vybavení

Vybavení můžete mít svoje, nebo s od nás výbavu půjčit (zadáváte v přihlášce).

Základním předpokladem pro to, abyste si své ponory užili, je kvalitní a dobře padnoucí výstroj. Možnost zapůjčit si veškeré potřebné vybavení přímo od nás je samozřejmostí, jsme však zcela unikátní díky širokému sortimentu dětského vybavení od špičkové značky Mares, jež nám umožňuje vybavit i ty nejmenší potápěče a tím pádem nenahrazovat jejich vybavení nevhodnou a špatně sedící výstrojí pro dospělé. Disponujeme kvalitními neopreny, BCDčky (vyvažovací vesta), tanky, potápěčskými počítači a ostatním vybavením, které potřebujete pro Vaše podvodní zážitky. Navíc u nás máte možnost vyzkoušet i pokročilejší variantu vyvažovacích vest tzv. „křídla“.