In-line bruslení pro děti 4 - 7 let (MŠ)

Termíny a přihlášky

Termíny a přihlášky

květen/červen 2021
Přihlásit

Ceník termínu

Dítě 4 - 12 let 2 460 
+  Doprava 600 
Cena balíčku 3 060 

Cílem kurzu je seznámení dětí se základy této stále populárnější pohybové aktivity, postupné osvojení si a zdokonalování bruslařských dovedností. Výuka probíhá formou hry pod vedením zkušených instruktorů, využíváme vhodné didaktické pomůcky a s ohledem na věk malých bruslařů dbáme na to, aby byl celý kurz pro děti především zábavou. Děti se podle své bruslařské úrovně učí, jak správně pracovat s rovnováhou, stát a jezdit na bruslích, zatáčet a zastavit.

Jak kurz probíhá

Brusle
Brusle

Výuka probíhá v Olympia Parku v Brně, kde se nachází in-line dráha i hřiště pro děti.

Chceme, aby děti trávily co nejvíce času venku, avšak počítáme i s „mokrou“ variantou a pro případ špatného počasí jsou zajištěny kryté prostory. Koncepce je stejná jako u lyžařských kurzů, autobus ráno (7:45 – 8:45) vyzvedne děti u Vaší školky a zaveze je na místo výuky. Ta probíhá od 9:00 do 11:00, kromě samotného bruslení si děti užijí také doprovodné hry se svými kamarády. Po ukončení výuky zavezeme děti zpět do školky, příjezd k poslední školce je v cca 12:00 hodin. Výuka probíhá 1x týdně po dobu 6 týdnů. Nástupní místo u vaší školky budete moci využít i v případě, že MŠ nebude v provozu (uzavřené zařízení z důvodu koronaviru a v případě prázdninového režimu).

Termín: 10.5. - 18.6. 2021, konkrétní den a čas bude určen po uzavření přihlašování po komunikaci s MŠ cca týden před zahájením kurzu.

Cena: 3 060,- Kč (6 týdnů, lekce 2 hodiny, včetně dopravy od školky), 2 460,- Kč s vlastní dopravou. Při objednání kurzu do 1.3.2021 možnost platby zálohy 50%, po 1.3. 100%.

Co s sebou

In-line brusle, chrániče (zápěstní, loketní, kolenní), přilba (stačí i cyklistická). Pokud nemáte vlastní vybavení, můžete využít naši půjčovnu.

Věk

Kurz je určen pro děti od 4 let.

Bruslařská úroveň

Začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí (viz přihláška).