Individuální lekce in-line bruslení

Termíny, ceny a přihlášky

Pokud hledáte individuální přístup a výuku postavenou na míru pro Vás, pak jsou soukromé lekce ideální variantou. Ať už jste úplný začátečník, který na inline bruslích nikdy nestál, nebo pokročilý bruslař, který se chce zdokonalit v přešlapování či jízdě vzad, tým zkušených lemuřích instruktorů se o Vás postará. Lekce probíhají v areálu Olympia parku v Brně. Nahlásit se na ně může jednotlivec, skupina kamarádů, případně i celá rodina se stejnou pokročilostí, a to v kalendáři níže. Lekce jsou tedy dostupné jak pro děti, tak i pro dospělé.

Jak to probíhá

Na lekci se dostavte s předstihem, ať si nachystáte vybavení a instruktor si Vás může včas převzít. V případě špatného počasí Vás bude instruktor informovat, že se lekce přesouvá do parkovacího domu, kde pro Vás máme rezervované celé 1. patro.
Lekce jsou dostupné pro skupiny 1 – 4 bruslařů stejné nebo velmi podobné pokročilosti. V závislosti na Vašich dovednostech poté začnete s úplnými základy na trávě, koberci, či asfaltu, a nebo se můžete přesunout na přilehlou inline dráhu a vypilovat Váš odraz a dlouhý skluz.


Délka lekce je 120 minut s přestávkami dle potřeby.

Kde bruslíme

K Olympia parku se z centra Brna dostanete autem, na kole, na bruslích i autobusem. Zaparkovat můžete přímo u parkoviště pod lezeckou stěnou, které je vymezené páskou pouze pro náš kurz. Na své si zde přijdou jak úplní začátečníci, tak i pokročilí nebo i kondičně zaměření bruslaři, kterým ukážeme přilehlou inline dráhu a navazující systém cyklostezek. V případě špatného počasí máme k dispozici celé 1. patro v nedalekém parkovacím domě!

Vybavení a půjčovna

S sebou si vezměte kompletní inlinové vybavení (inline brusle, helma, chrániče – kolena, lokty, zápěstí). Pro děti můžete vybavení za poplatek zapůjčit přímo od Lemura.

Cena

Výsledná cena lekce na osobu je dána počtem bruslařů ve skupině:

  • 1 - 890,-/120 minut
  • 2 - 740,-/120 minut
  • 3 - 590,-/120 minut
  • 4 - 490,-/120 minut