Individuální lekce in-line bruslení

Termíny, ceny a přihlášky

Pokud hledáte individuální přístup a výuku postavenou na míru pro Vás, pak jsou soukromé lekce ideální variantou. Ať už jste úplný začátečník, který na inline bruslích nikdy nestál, nebo pokročilý bruslař, který se chce zdokonalit v přešlapování či jízdě vzad, tým zkušených lemuřích instruktorů se o Vás postará. Lekce probíhají v Modřicích u Olympia Brno. Nahlásit se na ně může jednotlivec, skupina kamarádů, případně i celá rodina se stejnou pokročilostí, a to v kalendáři níže. Lekce jsou tedy dostupné jak pro děti, tak i pro dospělé.

Jak to probíhá

Na lekci se dostavte s předstihem, ať si nachystáte vybavení a instruktor si Vás může včas převzít. V případě špatného počasí o svou lekci nepřijdete. Instruktor Vás bude včas informovat, zda se lekce přesouvá do parkovacího domu nebo na jiný termín.

  • V Olympia parku máme v průběhu našich in-line kurzů rezervovanou i mokrou variantu - celé 1. patro v nedalekém parkovacím domě, kterou je možné využít i pro individuální lekce!

Lekce jsou dostupné pro skupiny 1 – 4 bruslařů stejné nebo velmi podobné pokročilosti. V závislosti na Vašich dovednostech poté začnete s úplnými základy na trávě, koberci, či asfaltu, a nebo se můžete přesunout na inline stezku a vypilovat Váš odraz a dlouhý skluz.

Délka lekce je 1 hodina a 45 minut s přestávkami dle potřeby.

Kde bruslíme

Modřice - Olympia park

  • K Olympia parku se z centra Brna dostanete autem, na kole, na bruslích i autobusem. Zaparkovat můžete přímo u parkoviště pod lezeckou stěnou, které je v průběhu našich in-line kurzů vymezené páskou pouze pro naše lekce.
  • Na své si zde přijdou jak úplní začátečníci, tak i pokročilí nebo i kondičně zaměření bruslaři, kterým ukážeme přilehlou inline dráhu a navazující systém cyklostezek.
  • Pokud si vyberete individuální lekci v termínu našich in-line kurzů, budeme mít k dispozici vypáskovanou část parkovistě (pouze pro nás) a dokonce i celé 1. patro v nedalekém parkovacím domě pro případ špatného počasí!
  • Hlavní předností Olympia parku je jeho obrovská všestranost a fakt, že nás nezastaví ani počasí!

Vybavení a půjčovna

S sebou si vezměte kompletní inlinové vybavení (inline brusle, helma, chrániče – kolena, lokty, zápěstí). Pro děti můžete vybavení za poplatek zapůjčit přímo od Lemura.

Cena

Výsledná cena lekce na osobu je dána počtem bruslařů ve skupině:

  • 1 bruslař - 1160,-/1h a 45 min
  • 2 bruslaři - 990,-/1h a 45 min
  • 3 bruslaři - 940,-/1h a 45 min
  • 4 bruslaři - 660,-/1h a 45 min