In-line bruslení pro děti 4 - 7 let (MŠ)

Termíny, ceny a přihlášky

Termíny, ceny a přihlášky

Začínáme v týdnu od 13.5. Děti čeká 6 lekcí.

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

Budeme krájet citrónky, odrážet se na koloběžce, padat, vstávat, skákat, zatáčet, přešlapovat, vlnit se a to všechno na bruslích! Během kurzu seznámíme začátečníky se základy této stále populárnější aktivity, pokročilejší bruslaře uvedeme do černé magie přešlapování nebo jízdy vzad. Výuka probíhá formou hry pod vedením zkušených instruktorů, využíváme vhodné didaktické pomůcky a s ohledem na věk malých bruslařů dbáme na to, aby byl celý kurz pro děti především zábavou. Děti se podle své bruslařské úrovně učí, jak správně pracovat s rovnováhou, stát a jezdit na bruslích, zatáčet a zastavit.

Jak to probíhá

Výuka probíhá v Olympia Parku v Brně, kde se nachází vypáskovaný prostor vyhrazený pouze pro náš kurzin-line dráha i hřiště pro děti. Chceme, aby děti trávily co nejvíce času venku, avšak počítáme i s „mokrou“ variantou a pro případ špatného počasí jsou zajištěny kryté prostory (celé 1. patro) v nedalekém parkovacím domě.

  • Ráno (7:45 - 8:45) vyzvedne mikrobus malé bruslaře u Vaší školky a zaveze je na místo výuky.
  • Lekce probíhá od 9:00 do 11:00, kromě samotného bruslení si děti užijí také doprovodné hry se svými kamarády.
  • Po ukončení výuky zavezeme děti zpět do školky, příjezd k poslední školce je v cca 12:15 hodin

Výuka probíhá 1x týdně po dobu 6 týdnů. Nástupní místo u vaší školky budete moci využít i v případě, že MŠ nebude v provozu (uzavřené zařízení z důvodu koronaviru).

Věk

  • Kurz je určen pro děti od 4 let.

Termín

  • 13.5. - 21.6. 2024, konkrétní den a čas bude určen po uzavření přihlašování po komunikaci s MŠ cca týden před zahájením kurzu. Přihlašování uzavíráme v neděli 5.5., jízdní řády budou vytvořené v úterý 7.5.

Bruslařská úroveň

  • Začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí (viz přihláška).

Vybavení

  • In-line brusle, chrániče (zápěstní, loketní, kolenní), přilba (stačí i cyklistická). Pokud nemáte vlastní vybavení, můžete využít naši půjčovnu.

 

Chci dál bruslit!

In-line brusle Vás baví? Chcete se dál zlepšovat a prohánět se po stezkách jako profík? Mrkněte na další kurzy, která nabízíme:

  • Individuální lekce, kde doladíte i ty nejmenší detaily!
  • Odpolední kurzy in-line bruslení - pro školou povinné nebo ty, co si ráno raději pospí.
  • Víkendové in-line bruslení - nemůžeš bez pohybu být ani o víkendu? Super! Přijď si užít parádní lekci bruslení k Olympii.