Rodiče a děti v Alpách - Stuhleck (MŠ Univerzitka)

Termíny, ceny a přihlášky

Termíny, ceny a přihlášky

Cena zahrnuje: Ubytování s polopenzí, lyžařskou školu, skipas, animační program, pobytovou taxu, dítě narozené po 1.1.2018 má skipas zdarma
Cena nezahrnuje: Dopravu, obědy na svahu
Zálohu je možné uhradit ve výši 50% z ceny, doplatek měsíc před začátkem akce. Pojištění storna - info@lemur-detem.cz

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

lyže pobyt
lyže pobyt

Užijte si naplno lyžařskou dovolenou s celou rodinou a starost o zábavu vašich dětí nechte na lemuřím instruktorském týmu. Postaráme se o jejich zábavu od rána do večera a vy si můžete pořádně zalyžovat a relaxovat. Všechny děti čekají 4 hodiny lyžařské školy a zábavný večerní program každý den. Pro ty, kteří chtějí zlepšit své lyžařské umění, je k dispozici i instruktor pro dospělé.

Tento pobyt je určen výhradně pro rodiče a děti, které navštěvují MŠ Univerzitka v Brně.

Na co se můžete těšit:

  • Intenzivní výuka lyžování v 3 - 6 členných skupinkách dle pokročilosti
  • 4denní pobyt v rakouských Alpách pro celou rodinu
  • 3 a půl dne lyžování
  • Ubytování v penzionu s polopenzí
  • Přes den děti lyžují s instruktory a po lyžování je čeká zábavný večerní program
  • Výuka probíhá ve dvou blocích (dopolední a odpolední blok) - děti udělají během pobytu výrazný pokrok
Stuhleck pistenmap
Stuhleck pistenmap

Ski areál Stuhleck

Lyžařské středisko Stuhleck - Spital am Semmering se nachází v Hochsteiermark a je součýstí Fischbacher Alpen. K dispozici je 26 km sjezdovek pro lyžování a snowboarding. Areál zimních sportů se nachází v nadmořské výšce 777 až 1774 m.

Stuhleck je největší lyžařský areál východního Rakouska a je pravým zimním rájem pro všechny typy lyžařů. Areál nabízí 24 km atraktivních sjezdovek, z nichž dvě jsou 4 km dlouhé. Středisko Stuhleck se může pochlubit jedním „nej“- a to nejdelší sedačkovou lanovku Rakouska. Svezete se také šestisedačkovou lanovkou o délce 1800 m a čtyřsedačkovou lanovkou Sonnenlift, která ujede vzdálenost 2700 m za pouhých 9 minut. 

Je zde několik snowparků a dětská dobrodružná stezka. "Semmi Kinderland" vytváří vhodné prostředí i pro první krůčky na sněhu pro malé začínající lyžaře s 30m jezdícím kobercem.

Sagbauer winter
Sagbauer winter

Ferienhaus Sagbauer

Sagbauer je malý rodinný podnik, který se nachází v romantickém Massingu. Dům je obklopen lesem a loukami, přímo kolem domu protéká řeka Massingbach.

Pokoje jsou stylově komfortně zařízené. K dispozici je 11 dvou- až čtyřlůžkových pokojů s vlastní koupelnou, vyjímečně je společné sociální zázemí pro 2 pokoje. Pro večerní program pro děti a rodičovské porady jsou v domě 3 společenské místnosti.

Ubytování je s polopenzí. Stuhleck je od ubytování vzdálený cca 20 minut jízdy autem.

Program

Program 5 dní - 4 noci, 3,5 dne lyžování

1. den: sraz mezi 16 a 17 hodinou na penzionu Sagbauer, večeře, seznámení, večerní program pro děti
2. - 4. den: snídaně (7:45), dopolední lyžování (10-12), oběd s rodiči na svahu (12-13:30), odpolední lyžování (13:30-15:30), 18:00 večeře, 19-20 večerní program pro děti
5. den: snídaně (7:45), vyklizení ubytování a dopolední lyžování (10:30-12:30), po lyžování dle domluvy ukončení akce

Doprava na svah - vlastním autem.

Platební podmínky: po vytvoření přihlášky úhrada 50% z ceny do 10 dní, doplatek do 100% měsíc před začátkem pobytu. V případě zájmu o pojištění storna nás prosím kontaktujte na emailu info@lemur-detem.cz