Zkušební ponor v bazénu

Termíny, ceny a přihlášky

První krůček bývá nejtěžší. Přemýšlíte, jestli se do potápění vrhnout po hlavě nebo to naopak není nic pro Vás? Nejjednodušší je si to vyzkoušet. Při zkušebním ponoru, který probíhá v Bazénu za Lužánkami, nahlédnete do světa potápění společně s instruktorem, který Vás tímto prvním dobrodružstvím provede. Ponory jsou vhodné jak pro dospělé, tak i pro děti, případně celou rodinu!

Proč se potápět s Lemurem

  • Lemuří instruktoři jsou zkušení techničtí a jeskynní potápěči
  • Zastupujeme nejvýznamnější rekreační i technické asociace SDI/TDI, IANTD, PADI
  • Disponujeme nejmodernějším vybavením v konfiguracích DIR (Do It Right) pro dospělé i pro děti
  • Naučíme vás potápět se Single tank i Double tank, Backmount i Sidemount
  • Začátečníky učíme správnou techniku od prvních krůčků a pokročilé zasvětíme do technického potápění
  • Máme dlouholeté instruktorské zkušenosti z mnoha náročných outdoorových sportů

Jak to probíhá

Před samotným ponorem si v úvodní instruktáži řekneme základní informace týkající se bezpečnosti, potápěčského vybavení a samotného pobytu pod vodou. Následně si nachystáme výstroj, navzájem se zkontrolujeme a dlouhým krokem vkročíme do světa potápění. Ponor probíhá v hloubce 2 až 5 metrů, podle Vašich schopností. Čemu se budete při zkušebním ponoru věnovat závisí pouze na Vás. Můžete se jen tak vznášet, plavat nebo si vyzkoušet i některé dovednosti, které jsou součástí dalších kurzů v rámci certifikace SDI/PADI/IANTD.

Délka zkušební lekce na bazéně je 60 minut. Část hodiny věnujeme úvodní instruktáži (cca 20 - 30 min) a cca 30 - 40 min. strávíme pod vodou samotným ponorem.

S lemurem bezpečně

Celý ponor je koncipován tak, aby Vám bezpečně a v plné parádě ukázal tuto nádhernou aktivitu. O to se postará tým zkušených profesionálních instruktorů, kteří se při ponoru věnují maximálně 2 potápěčům. Ponor začíná v hloubce 2 metrů a díky špičkové výbavě značky Tecline se budete cítit jako ryba ve vodě!

Vybavení

Stačí mít plavky, ručník, dobrou náladu a chuť se potápět! O zbytek se postaráme my.

Základním předpokladem pro to, abyste si své ponory užili, je kvalitní a dobře padnoucí výstroj. Možnost zapůjčit si veškeré potřebné vybavení přímo od nás je samozřejmostí, jsme však zcela unikátní díky širokému sortimentu dětského vybavení od špičkové značky Tecline, jež nám umožňuje vybavit i ty nejmenší potápěče a tím pádem nenahrazovat jejich vybavení nevhodnou a špatně sedící výstrojí pro dospělé. Disponujeme kvalitními neopreny, křídly (kompenzátory vztlaku), tanky, potápěčskými počítači a ostatním vybavením, které potřebujete pro Vaše podvodní zážitky. Navíc u nás máte možnost vyzkoušet i pokročilejší konfiguraci „sidemount“.

Veškeré vybavení potřebné pro potápění je zahrnuto v ceně ponoru.

 

Chci se dál potápět!

Líbí se Vám pod vodou? Pokud byste se chtěli stát potápěčem, vyzkoušejte některý z našich kurzů:

  • Bubblemaker - Úvod do světa potápění pro děti od 10 let.
  • Základní kurz potápění (OWD/Jr.OWD) - Staňte se certifikovaným potápěčem!
  • Pokročilý kurz potápění (AOWD/Jr.AOWD) - Buďte pokročilý potápěč.