Individuální lekce kajaku

Termíny, ceny a přihlášky

Pokud chcete, aby se instruktor věnoval pouze vám a mohli jste vyladit i ty nejmenší detaily, jsou pro Vás individuální lekce kajaku tou správnou volbou. Lekce jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, kteří v kajaku nikdy neseděli, tak i pro zkušenější vodáky, kteří chtějí posunout své dovednosti. Výuka probíhá na klidném úseku Vltavy v okolí Dock Marina Clubu. Můžete potrénovat se zkušenými lemuřími instruktory sami nebo ve skupince se svými kamarády. Lekce jsou dostupné jak pro děti, tak i pro dospělé. Rezervovat si je můžete v kalendáři níže

Jak to probíhá

Instruktor si Vás převezme v Dock Marina Clubu a společně si jdete vybrat a nastavit vybavení, které máte kompletně v ceně (kajak, pádlo, vesta). Lekce jsou dostupné pro skupiny 1 – 4 kajakářů stejné nebo velmi podobné pokročilosti. V závislosti na Vašich dovednostech poté začnete s úplnými základy na břehu, anebo se přesunete rovnou na vodu.


Délka lekce je 90 minut.

Kde pádlujeme

Lekce probíhají na slepém rameni Vltavy v Libeňském přístavu. Jedná se o klidný úsek Vltavy s dobrým přístupem do vody, který nám poskytne ideální prostředí pro zdokonalení našich kajakářských dovedností. Zázemí (WC, šatna, sprchy) máme ihned u řeky v Dock Marina Clubu, takže se nemusíte bát zdlouhavého přenášení vybavení.

Vybavení

Kajak, pádlo, vestu, špricku máte v ceně lekce. S sebou si ideálně vezměte oblečení na vodu (boty do vody, neopren, lycrové triko, plavky, funkční oblečení a podobně). Oblečení při pádlování na řece určitě namočíte.

Cena

Výsledná cena lekce na osobu je dána počtem kajakářů ve skupině:

  • 1 kajakář - 990,-/90 minut
  • 2 kajakáři - 890,-/90 minut
  • 3 kajakáři - 790,-/90 minut
  • 4 kajakáři - 690,-/90 minut