Lyžování pro děti 4 - 7 let (MŠ)

Termíny a přihlášky

Termíny a přihlášky

Plánovaný start kurzu je 8.1. 2018. V případě nepříznivých sněhových podmínek může být začátek odložen.

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

Program je zaměřen na výuku lyžování pro žáčky mateřských škol. Cílem programu je seznámení dětí se základy sjezdového lyžování, osvojení si nových dovedností v závislosti na předchozí úrovni malého lyžaře (začátečník, mírně pokročilý, pokročilý) a vytvoření kladného vztahu ke sněhu a zimním sportům obecně. Výuka probíhá skupinovou formou v kolektivu stejně starých kamarádů, s využitím vhodných didaktických pomůcek, průpravných cvičení a her, tak, aby se pro Vaše dítě stalo lyžování především zábavou.

Fajťák
Fajťák

Ski areál

Ski areál Fajtův kopec jsme vybrali na základě vhodných podmínek pro výuku dětí z MŠ (cvičná louka, provazové vleky, dostatek prostoru, zázemí), přístupu provozovatele areálu a dobré dojezdové vzdálenosti (autobusem po dálnici 40 min.). Areál má kompletní zasněžovací systém a rolbu, k dispozici jsou přenosné dětské vleky, pro pokročilé pak kotva s přepravní kapacitou 1000 osob za hodinu. Přímo v areálu je parkoviště, děti tak mohou z autobusu rovnou na svah.

Lemur
Lemur

Jak kurz probíhá?

Autobus s instruktory vždy přijede až k Vaší školce (mezi 7:15 – 8:15, rozpis bude ještě upřesněn), kde také převezmeme děti, které již budou připraveny oblečené. Následuje odjezd do lyžařského areálu, kde probíhá 2 hodinový výukový blok, proložený krátkou přestávkou s občerstvením. Po ukončení výuky odvezeme děti zpět do školky. Výuka probíhá 1x týdně po dobu 6 týdnů. Dětem bezplatně zapůjčíme helmu i vestičku, v průběhu výuky je zajištěn přísun teplých nápojů.

Věk

Kurz je určen pro děti od 4 let (mladší po domluvě).

Lyžařská úroveň

Začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí (viz přihláška).

Forma

Skupinová výuka (začátečníci – max. 4 děti ve skupině, pokročilí – max. 6 dětí ve skupině).

 

Vybavení

Pokud nemáte vlastní lyže a lyžáky, můžete si je zapůjčit od nás za 100,- Kč na jeden výukový den, tedy 600,- Kč na celý program, případně 350,- Kč - jen lyže nebo jen lyžáky.

Termín

Kurz začíná v lednu, délka kurzu 6 týdnů. Vždy jeden den v týdnu od cca 7:30 do 12:30 včetně dopravy.

Konec přihlašování: 30.11.2017.

Cena

Cena za 6-týdenní kurz je 3 990,- Kč, pojištění 100,- Kč.

U přihlášek přijatých do konce října je možné uhradit zálohu 50 %, doplatek do 15.11.2017. U přihlášek přijatých po 1.11.2017 - úhrada plné ceny.

Plnou cenu je nutné uhradit do 30.11.2017.

 

 

Úrazové pojištění

Logo Kooperativa
Logo Kooperativa

Ke kurzům pro mateřské a základní školy nabízíme ve spolupráci s pojišťovnou Kooperativa zvýhodněné úrazové pojištění. Toto pojištění se vztahuje na účast na kurzech pořádaných Lemur VSA s.r.o. včetně dopravy. Jedná se o doplňkové úrazové pojištění, které nenahrazuje základní zdravotní pojištění. Toto pojištění si můžete objednat v přihlášce. Více info