Lyžování pro děti 4 - 7 let (MŠ)

Termíny a přihlášky

Termíny a přihlášky

Plánovaný start kurzu je 25.1. 2021. V případě nepříznivých sněhových podmínek může být začátek odložen.
leden/březen 2021
Přihlásit

Ceník termínu

Dítě 4 - 7 4 630 

Program je zaměřen na výuku lyžování pro žáčky mateřských škol. Cílem programu je seznámení dětí se základy sjezdového lyžování, osvojení si nových dovedností v závislosti na předchozí úrovni malého lyžaře (začátečník, mírně pokročilý, pokročilý) a vytvoření kladného vztahu ke sněhu a zimním sportům obecně. Výuka probíhá skupinovou formou v kolektivu stejně starých kamarádů, s využitím vhodných didaktických pomůcek, průpravných cvičení a her, tak, aby se pro Vaše dítě stalo lyžování především zábavou.

Fajťák
Fajťák

Ski areál

Ski areál Fajtův kopec jsme vybrali na základě vhodných podmínek pro výuku dětí z MŠ (cvičná louka, provazové vleky, dostatek prostoru, zázemí), přístupu provozovatele areálu a dobré dojezdové vzdálenosti (autobusem po dálnici 40 min.). Areál má kompletní zasněžovací systém a rolbu, k dispozici jsou přenosné dětské vleky, pro pokročilé pak kotva s přepravní kapacitou 1000 osob za hodinu. Přímo v areálu je parkoviště, děti tak mohou z autobusu rovnou na svah.

Lemur
Lemur

Jak kurz probíhá?

Autobus s instruktory vždy přijede až k Vaší školce (mezi 7:15 – 8:15, rozpis bude ještě upřesněn), kde také převezmeme děti, které již budou připraveny oblečené. Následuje odjezd do lyžařského areálu, kde probíhá 2 hodinový výukový blok, proložený krátkou přestávkou s občerstvením. Po ukončení výuky odvezeme děti zpět do školky. Výuka probíhá 1x týdně po dobu 6 týdnů. Dětem bezplatně zapůjčíme helmu i vestičku, v průběhu výuky je zajištěn přísun teplých nápojů.

Přihlašujete se do kurzu, konkrétní den bude po uzavření přihlašování konzultován s mateřskými školkami a zaslán rodičům po vytvoření logistiky.

Věk

Kurz je určen pro děti od 4 let (mladší po domluvě).

Lyžařská úroveň

Začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí (viz přihláška).

Forma

Skupinová výuka (začátečníci – max. 4 děti ve skupině, pokročilí – max. 6 dětí ve skupině).

 

Vybavení

Pokud nemáte vlastní lyže a lyžáky, můžete si je zapůjčit od nás za 100,- Kč na jeden výukový den, tedy 600,- Kč na celý program, případně 350,- Kč - jen lyže nebo jen lyžáky.

Termín

Kurz začíná v lednu, délka kurzu 6 týdnů. Vždy jeden den v týdnu od cca 7:30 do 12:30 včetně dopravy.

Předpokládaný začátek kurzu: 25.1.2021

Konec přihlašování: 4.1.2021.

Cena

Cena za 6-týdenní kurz je 4 630,- Kč, úrazové pojištění 90,- Kč, půjčení vybavení 600,- Kč.

U přihlášek přijatých do 31.10.2020 je možné uhradit zálohu 50 %. Termín pro doplatek do plné ceny je 15.12.2020. 

Platbu (zálohu) je nutné uhradit do 10ti dnů od přihlášení.

 

 

Úrazové pojištění

Ke kurzům pro mateřské a základní školy nabízíme ve spolupráci s pojišťovnou Colonnade Insurance zvýhodněné úrazové pojištění. Toto pojištění se vztahuje na účast na kurzech pořádaných Lemur VSA s.r.o. včetně dopravy. Jedná se o doplňkové úrazové pojištění, které nenahrazuje základní zdravotní pojištění. Toto pojištění si můžete objednat v přihlášce. Více info