Lední bruslení pro děti 4 - 7 let

Termíny a přihlášky

Termíny a přihlášky

Délka kurzu 8 týdnů, konkrétní dny budou určeny po domluvě se školkami s přihlášenými dětmi.
Termín: 21.10. - 20.12. (přerušení v týdnu podzimích prázdnin 28.10. - 1.11.)

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

Kurz bruslení je určen pro všechny děti, které se chtějí naučit nebo se zdokonalit v této u nás tradiční a velmi oblíbené pohybové aktivitě. V duchu všech lemuřích sportovních radovánek chceme, aby bruslení děti především bavilo, těšily se na něj a z kurzu si kromě nabytí nových dovedností odnesly i spoustu dalších zážitků. Začátečníci ochutnají, jestli jsou „citrónky“ na bruslích také kyselé, vyzkouší, jak chodí medvídci a jak se jezdí na koloběžce. Pokročilejší bruslaři se budou prohánět a slalomovat mezi zvířatky a při nácviku jízdy vzad se přesvědčí, jestli má rak těžký život. Všichni si ale především užijeme spoustu her a zábavy, o což se postará osvědčený tým lemuřích instruktorů.

Brusle

Jak kurz probíhá

Autobus přijede až k Vaší školce (mezi 7:45 – 8:45), kde také převezmeme děti – a to buď přímo od Vás nebo děti vyzvedneme v mateřské škole. Následuje odjezd na místo výuky, instruktoři pomohou dětem do výstroje a následně probíhá hodinový výukový blok. Po ukončení výuky odvezeme děti zpět do školky, kde je předáme do jejich tříd. Příjezd k poslední školce je v cca 11:30. Výuka probíhá 1x týdně po dobu 8 týdnů. V průběhu výuky je zajištěn přísun teplých nápojů, děti mají rozlišovací vesty a v případě potřeby můžeme zapůjčit lyžařskou helmu. 

Termín: 21.10. - 20.12. 2019 (přerušení na týden podzimních prázdnin 28.10. - 1.11.), proběhne 8 hodinových lekcí.  Přihlašujete se do kurzu, konkrétní dny pro jednotlivé mateřské školy upřesníme po uzavření přihlašování po dohodě se školkami.

Kde

Sportcentrum Lužánky - Hokejová hala dětí a mládeže

Co s sebou

Lední brusle, zimní rukavice, chrániče (zápěstní, loketní, kolenní), helmu (lyžařskou nebo cyklistickou), sportovní oblečení.

Věk

Kurz je určen pro děti od 4 let.

 

Forma

Skupinová výuka (začátečníci – max. 4 děti ve skupině, pokročilí – max. 6 dětí ve skupině).

Bruslařská úroveň

Začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí (viz přihláška).