Teambuilding na Lipně 2022

Termíny, ceny a přihlášky

Termíny, ceny a přihlášky

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

Teambuilding plný sportovních aktivit, krásné přírody v blízkosti Šumavského národního parku a nezapomenutelných zážitků v okolí Lipna. Kola provětráme na trailech v Bike parku Lipno, či cyklovýletech po okolí. Nádhernou přírodou se budeme kochat jak z hladiny Vodní nádrže Lipno (katamarány, dračí lodě), tak i z Jezerní in-line stezky, která vede podél břehů nádrže. Večer si zazpíváme u ohně v kempu Modřín, přímo na břehu Lipna.

Jak to probíhá

Během 5 dní si vyzkoušíme několik sportovních aktivit. Naučíme se pod dozorem instruktorů ovládat katamarány a dračí lodě na Lipenské nádrži. Naši snahu pak prověříme formou závodu na dračích lodí. Trocha adrenalinu nás čeká při wakeboardingu. Cyklisté si užijí výlety po okolních stezkách a především návštěvu Bike parku Lipno, kde nás nahoru vyveze lanovka a dolů si užijeme zábavné traily různých obtížností. In-line brusle provětráme na Jezerní in-line stezce, která měří téměř 19 kilometrů a nabídne hladký asfalt, příjemný terén a krásné výhledy. Pro děti, případně i dospělé bude nachystána výuková lekce in-line brusleníStezka je navíc v noci osvětlená, a tak nás západ slunce nezaskočí.

Po dni plném aktivit si odpočineme v Camping Lipno Modřín, který má vlastní pláž a nachází se přímo na trase cyklo/in-line stezky.