Sjíždění Vltavy s Lemurem

Termíny, ceny a přihlášky

Termíny, ceny a přihlášky

Cena zahrnuje ubytování v kempu ve vlastních stanech, polopenzi, pronájem lodí, vest, helem, pádel, dopravu autobusem po řece, kajaky pro děti, vodácké instruktory, každodenní program pro děti, lemuří catering v partystanu.

Cena nezahrnuje dopravu z místa bydliště, drobné výdaje v kempu (žetony na sprchy), obědy na trase.

Dítě do 3 let bez nároku na stravu zdarma.

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

Užijte si vše, co k pořádnému vodáckému výletu patří i s dětmi a starosti o jejich zábavu od rána do večera i jejich bezpečnost na vodě nechte na nás. Na raftech sjedem tři nejzajímavější úseky Vltavy, děti si zkusí, jaké je to být kajakářem, každý den si budeme hrát a soutěžit, debatovat u táboráku a opékat špekáčky a na všechny lodě kolem nás volat ahóóóój z plných plic.

Jak to probíhá

V kempu Vltava budeme mít stanové město včetně společného párty stanu s posezením, oddělené od ostatních návštěvníků. Na jednotlivé úseky nás dopraví vodácký autobus, takže na lodích budeme jezdit „na lehko“. Flotilu budou doprovázet zkušení vodáčtí instruktoři na kajacích, kteří v případě problému okamžitě pomůžou. Pojedeme na raftech a děti si mohou vyzkoušet zdolat řeku na kajaku.

Věk

 • U rodičů max. 89,5 let, u dětí min. 4 roky. Pokud se nebudou zúčastňovat vodáckých aktivit, pak není věk omezen.

Stravování

 • v ceně zahrnuta polopenze + lemuří catering (barely s pitnou vodou v lemuřím partystanu, pirátský nápoj na rafty v podobě Cuba Libre, špekáčky se vším všudy, ranní i odpolední kávičky a pivko a limča na základně).

Nutné dovednosti

 • Alespoň základy zpěvu, dobrá orientace – schopnost najít v kempu svůj stan. Vodácké dovednosti nejsou vyžadovány.

Ubytování

 • Ve vlastních stanech na ploše vyhrazené pro naši skupinu nebo v chatkách (chatka na dotaz, za příplatek 5400 Kč/6 660 Kč dle velikosti chatky).

Plavidla

 • Rafty, na klidnějších úsecích možnost výuky na kajaku.

Doprava

 • Doprava na místo je vlastní a není zahrnuta v ceně, doprava autobusem na místa splouvání a zpět do kempu je zahrnuta v ceně.

 

Kam poplujeme aneb co máme v plánu

 • 1. den - příjezd v odpoledních hodinách, večeře formou grilovačky v lemuřím duchu (kuřecí/vepřové steaky)
 • 2. den - snídaně 8:00, 9:00 odjezd do Vyššího Brodu, splouváme úsek Vyšší Brod - Rožmberk, 18:00 večeře, program pro děti a posezení u ohně
 • 3. den - splouváme úsek Rožmberk - kemp Vltava (jedeme do domácího kempu), večeře, program pro děti a ohýnek
 • 4. den - vyrážíme z kempu Vltava, projedeme Krumlov se zastávkou na oběd a zmrzku a končíme U Trojice pod Krumlovem, večeře, program pro děti a závěrečné zhodnocení akce u táboráku se špekáčkama
 • 5. den - po snídani ukončení akce a odjezd domů