Sjíždění Vltavy s Lemurem

Termíny, ceny a přihlášky

Termíny, ceny a přihlášky

Cena zahrnuje ubytování v kempu ve vlastních stanech, polopenzi, pronájem lodí, vest, helem, pádel, dopravu autobusem po řece, vodácké instruktory, každodenní program pro děti.

Cena nezahrnuje dopravu z místa bydliště, drobné výdaje v kempu (žetony na sprchy apod.).

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

Užijte si vše, co k pořádnému vodáckému výletu patří i s dětmi a starosti o jejich zábavu od rána do večera i jejich bezpečnost na vodě nechte na nás. Na raftech sjedem čtyři nejkrásnější úseky Vltavy, užijeme si bojovku v lese, každý den si budeme hrát a soutěžit, zpívat u táboráku a opékat špekáčky a na všechny lodě kolem nás volat ahóóóój z plných plic.

Jak to probíhá

V kempu Vltava budeme mít stanové město včetně společného párty stanu s posezením, oddělené od ostatních návštěvníků. Na jednotlivé úseky nás dopraví náš autobus, takže na lodích budeme jezdit „na lehko“. Flotilu budou doprovázet zkušení vodáčtí instruktoři na kajacích, kteří v případě problému okamžitě pomůžou. Pojedeme na raftech, ale jak děti, tak dospělí se můžou učit i na kajaku.

Věk

  • U rodičů max. 79 let, u dětí min. 4 roky. Pokud se nebudou zúčastňovat vodáckých aktivit, pak není věk omezen.

Stravování

  • Polopenze.

Nutné dovednosti

  • Alespoň základy zpěvu, dobrá orientace – schopnost najít v kempu svůj stan. Vodácké dovednosti nejsou vyžadovány.

Ubytování

  • Ve vlastních stanech na ploše vyhrazené pro náš kurz v blízkosti WC a sprch nebo v chatkách (chatka na dotaz, za příplatek - při obsazenosti 4 osoby cena chatky je 3240,- Kč, při obsazenosti 3 osoby cena chatky je 3720,- Kč a při obsazenosti 2 osoby cena chatky je 4320,- Kč).

Plavidla

  • Rafty, na klidnějších úsecích možnost výuky na kajaku.

Doprava

  • Doprava na místo je vlastní a není zahrnuta v ceně, doprava autobusem na místa splouvání a zpět do kempu je zahrnuta v ceně.