Rodinná flotilová plavba za pokladem Johnyho Břitvy!

Termíny, ceny a přihlášky

Termíny, ceny a přihlášky

Cena za celou 4-kajutovou loď je 124 800 Kč, v přihlášce můžete vybrat buď celou loď nebo zvolit počet kajut, o který máte zájem. Posádky budeme kombinovat průběžně podle příchozích přihlášek.

1 kajuta 31 200 Kč, 2 kajuty 62 400 Kč, 3 kajuty 93 600 Kč. Na vyžádání vám naceníme i 5-kajutovou loď.

Cena zahrnuje: pronájem lodi, služby lemuřího kapitána, pojištění kauce za loď a odpovědnosti kapitána, přístavní a kotevní poplatky, projetou naftu, turistické taxy, doprovodný pirátský program
Cena nezahrnuje: dopravu do Chorvatska a zpět, stravu (včetně stravy pro kapitána)

Platba: 50% záloha do 10 dnů od přihlášení, doplatek 6 týdnů před začátkem akce.

10.8. - 17.8.  2024 8 dní Plně obsazen

Týdenní plavba plachetnicí podél Chorvatského pobřeží. Díky naprosté svobodě, kterou nám jachty dávají, se podíváme na odlehlé ostrovy, prozkoumáme zapomenuté zátoky a navštívíme mnoho krásných míst, kam se dostanete pouze lodí. Každé ráno se probouzíte na novém místě, koupete se v jiné zátoce a šnorchlujete podél neprozkoumaných útesů. Plujeme ve flotile tří nebo čtyř kajutových plachetnic, které nám budou plnohodnotným domovem po celou dobu plavby. Na své si přijdou i děti, neboť proplouváme územím piráta Johnyho Břitvy. Chorvatské pobřeží je domovinou tohoto obávaného piráta, který nás po celou plavbu pronásleduje a chystá nám spoustu námořnických úkolů jež nás dovedou až k ostrovu s pokladem!

 • Plachetnice vám poskytne kompletní zázemí (WC, sprcha, kuchyň,...)
 • Jachta zakotvená v zátoce = ráj pro děti a vodní hrátky!
 • Český kapitán k vašim službám!
 • Každý den navštívíte nová místa - zátoky, ostrovy, pláže, města.

 • Doplňkové aktivity - paddleboard, šnorchlování, motorový člun

 • Program pro děti - cesta za pokladem!

Jak to probíhá

Objednáváte buď celou loď (4 kajuty) nebo pokud nesložíte celou posádku, můžete v přihlášce objednat jednotlivé dvoulůžkové kajuty.

V sobotu odpoledne se potkáme na Murteru, v Marině Hramině, kam se dopravíte po vlastní ose. Poté proběhne doplnění zásob, nalodění a v neděli ráno vyplujeme. Trasu plavby společně naplánujeme předem, nicméně může se dle směru větru pozměnit.

A jak to na takové plachetnici funguje?

 • Dopoledne strávíme v zátoce, kde jsme nocovali - snídaně, koupačka, pohoda a po obědě vyplujeme.
 • Přeplavba trvá 2-3 hodiny a je to ideální čas pro odpočinek, děti se mohou schovat před přímým sluncem do podpalubí.
 • Zakotvíme na novém místě, kde strávíme odpoledne plné šnorchlování a honbou za pokladem Johnyho Břitvy.
 • Ke stravování je možno využít kompletně vybavenou kuchyň přímo na lodi a nebo se vydat do malebných restaurací v zátokách, kde budeme kotvit.

V průběhu celé plavby se můžete aktivně zapojit do ovládání plachetnice. Kapitán zvládne loď ovládat sám, ale v případě zájmu, Vaše pomoc výrazně usnadní všechny nezbytné manévry a Vám poskytne nevšední zážitek.

Za pokladem Johnyho Břitvy!

Každé ráno na malé (i velké) námořníky bude čekat dopis od Johnyho Břitvy, který je přiblíží k nalezení jeho pokladu! Námořníci musí nejdříve samotný dopis najít. Ten je vždy dobře schovaný - přivázaný k lodi, kotevnímu řetězu, či ukrytý v ráhnu nebo na stěžni. Ač jsou tyto dopisy přísně tajné, podívejte se, jaké úkoly čekaly na námořníky na předešlých plavbách!

Jak vypadá loď

Plujeme na moderních tří až pěti kajutových plachetnicích. Čtyři dvojlůžkové kajuty jsou určeny posádce a menší kajuta s dvoupatrovou postelí je určena pro kapitána a materiál. Loď má plně vybavenou kuchyň včetně lednice, malého mrazáku, plynového sporáku a trouby, veškerého nádobí, sklenic, příborů, kuchyňských nožů atd. Na lodi jsou vždy 2 - 3 toalety a sprchy v podpalubí a jedna venkovní sprcha na zádi. Během plavby a kotvení v zátokách je na lodi k dispozici 12V s měničem na 230V, takže lze nabíjet telefony, notebooku a podobné drobné přístroje, neutáhne však spotřebiče typu fén, kulma, žehlička na vlasy ani na prádlo :) Plné připojení 230 V je k dispozici pouze v marinách. Na lodi jsou nádrže na sladkou vodu o objemu 600 - 800 litrů, která slouží k mytí nádobí a sprchování. Tyto zásoby jsme schopni během plavby doplnit v marinách. Vždy plujeme na lodích s velkou výklopnou koupací plošinou na zádi, která je rájem pro dětské vodní hrátky.

 • Dvojlůžkové kajuty
 • Kompletně vybavená kuchyně
 • Mimo marinu k dispozici 12V s měničem na 230V (lze nabít telefon, notebook)
 • 2 - 3 koupelny se sprchou a WC + sprcha na zádi
 • Výklopná plošina pro snadný přístup do vody

A kdopak ty loďky řídí?

O vaši bezpečnost a zábavu se postarají zkušení lemuří skippeři (kapitáni yachty). Celou flotilu vede Martin Dostalík, majitel Lemuru, který se námořnímu jachtingu věnuje přes 15 let, je držitelem nejvyšší licence A Yachtmaster Ocean, vyškolil desítky skipperů, má bohaté zkušenosti s organizací flotilových plaveb pro firemní i soukromou klientelu, ještě před zrozením Lemuru se ve své první firmě Sailtime s.r.o. dlouhá léta věnoval námořnímu jachtingu a trávil na moři až 25 týdnů ročně, pořádá kvalifikační plavby k získání praxe pro skippery s nižší licencí v náročných přílivových vodách v Bretani a v okolí Normandských ostrovů. Všichni ostatní lemuří skippeři jsou držitelé licence B Yachtmaster Offshore a prošli náročným výcvikem dle britských standardů Royal Yachting Association. Především jsou to však pohodáři, kteří jsou zrození pro srandu a dobrou zábavu za všech okolností!

captains
captains

Přihlašování

Přihláška je na buď na celou loď (8 lidí plus kapitán) nebo vyberete počet kajut (1 kajuta je pro 2 osoby).
Do přihlášky vyplňte pouze jednu zastupující osobu, následně se s vámi spojíme a doplníme si ostatní jachtaře.

Cena zahrnuje: pronájem lodi, služby lemuřího kapitána, pojištění kauce za loď a odpovědnosti kapitána, přístavní a kotevní poplatky, projetou naftu, turistické taxy, doprovodný pirátský program
Cena nezahrnuje: dopravu do Chorvatska a zpět, stravu (včetně stravy pro kapitána)

Platba: 50% záloha do 10 dnů od přihlášení, doplatek 6 týdnů před začátkem akce

Mám kapitánský průkaz

Pokud vlastníte kapitánský průkaz, můžete si od nás půjčit loď bez kapitána a připojit se k naší flotile! Zkušení Lemuří skippeři Vám budou po celou plavbu po ruce a pomůžou Vám v případě potřeby. Vy si však můžete plavbu užít jako kapitán své lodi. Jezdíme na lodích Bavaria 46 Cruiser, cena pronájmu je 3 350€ (plus 250€ transit log). Pro aktuální nabídku dostupných lodí nás prosím kontaktujte.