Rodiče a děti v Alpách (Soča)

Termíny, ceny a přihlášky

Termíny, ceny a přihlášky

Cena zahrnuje ubytování na 6 nocí ve vlastních stanech, karavanech nebo obytňácích v kempu s vlastní stravou, služby instruktorů a průvodců, zapůjčení vybavení na lezení, ferraty, canyoning, rafting a speleotúru, lanovku na Kanin, vstup do lanového parku.

Cena nezahrnuje dopravu, stravu a pojištění.
Zálohu je možné uhradit ve výši 50% z ceny, doplatek měsíc před začátkem akce.

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

 

Nadupaná outdoorová dovolená v údolí řeky Soči, které je považováno za jedno z nejkrásnějších údolí na světě. Naše základna bude v kempu Kajak Kamp TONI na soutoku řek Koritnica a Soča.

S kaňoningem se seznámíme v kaňonu Sušec, který je ideálním vstupem do této nádherné aktivity. Budeme skákat do tůní, klouzat se na přírodních skluzavkách, brodit se a občas i trochu plavat v tomto přírodním aquaparku. Na raftech sjedeme křišťálovou řeku Soča. Užijeme si túru na hoře Kanin, kde se jednoduchou rodinnou ferratou dostaneme ke skalnímu oknu. Pokročilejší ferratu Hvadnik vylezeme v nádherné soutězce s průzračnou vodou. Náročnější kaňoning, včetně slanění vodopádem, si zájemci můžou vyzkoušet v kaňonu Fratarica (není zahrnuto v ceně). V jeskyni Srnica nás čeká speleotúra, kde se budeme proplétat úzkými chodbičkami, slézat, vylézat a třeba se i plazit. Navštívíme i lanový park, kde vyzkoušíme naši obratnost. Náročný program budeme prokládat krásnými výlety v údolí řeky Soči a Koritnice

Ubytování a stravování

Naše základna bude v kempu Kajak Kamp TONI, který se nachází na nádherném místě přímo na soutoku řek Koritnica a Soča. Ubytování bude ve vlastních stanech, obytňáku nebo karavanu, v bezprostřední blízkosti se nachází WC a sprchy, prostor pro umývání nádobí, ohniště s posezením a volejbalové hřiště. V našem stanovém městečku budeme mít partystan s grilem, lednici, mrazák, kávovar a přípojku na elektřinu. 

Stravování je vlastní, v kempu je k dispozici samostatná kuchyňka s plynovými vařiči a restaurace, kde je možnost obědvat i večeřet.

Náš partystan v případě zájmu nabízí: 2x večeři formou grilování, pivo a limo, espresso, špekáčky.

Aktivity zahrnuté v ceně pobytu

Všechny outdoorové aktivity jsou zajištěny lemuřími instruktory a guidy, kteří jsou nejen kovaní v daných sportech, ale především v trpělivé a nadšené práci s dětmi. Během pobytu zažijete:

 • Lehčí kaňoning v kaňonu Sušec, který je ideálním vstupem do tohoto sportu
 • Rafting na řece Soča, který patří k nejhezčím v Evropě
 • Horskou túru s jednoduchou ferratou na hoře Kanin, která nás dovede ke známému skalnímu oknu
 • Spelotúru v jeskyni Srnica
 • Lanový park, kde si svou adrenalinovou hranu najde každý
 • Ferrata Hvadnik (B/C) dostupná z městečka Godz Martuljek, spojená s koupačkou na jezeře Jasna

Aktivity, které je možné dokoupit na místě

 • Středně těžký kaňoning včetně slanění vodopádem v kaňonu Fratarica
 • Soča na kajaku pro dospělé

 Cena nezahrnuje dopravu, obědy a pojištění. Doprava na místo pobytu je vlastní, k jednotlivým aktivitám se přepravujeme také vlastními vozy.

Věková omezení

Některé z aktivit podléhají věkovému omezení. Pro děti, které limit nesplní bude připraven alternativní program v podobě túry v údolí Soči nebo řádění v lanovém centru.

 • Kaňon Sušec je pro děti od 6 let
 • Rafting je pro děti od 6 let
 • Kaňon Fratarica je pro děti od 8 let (podle zkušenosti v kaňonu Sušec)
 • Túra s ferratou na hoře Kanin je pro děti od 5 let
 • Speleotúra je pro děti od 6 let
 • Ferrata Hvadnik je doporučená pro děti od 8 let (těžké přechody a vzdálenost jištění)