Rodiče a děti v Alpách (Dachstein)

Termíny a přihlášky

Termíny a přihlášky

Cena zahrnuje ubytování na 6 nocí s polopenzí, služby instruktorů a průvodců, zapůjčení vybavení na lezení, ferraty a rafting, lanovku na Dachstein, jízdu na bobové dráze, vstup do soutěsky Siberkarklamm, večerní program pro děti.

Cena nezahrnuje dopravu, obědy a pojištění.

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

Dachstein

 

Zážitky nabitá dovolená v rakouských Alpách, kde vyzkoušíme téměř vše, co můžou Alpy dětem nabídnout. Naše základna bude v hotelu přímo pod masivem Dachsteinu v Ramsau.

Na raftech sjedeme řeku Enns v úseku vhodném i pro děti, ale trocha adrenalinu na peřejích nás určitě nemine. Na dětských ferratách se naučíme základy ferratového lezení a jištění. Zažijeme túry s nádherným výhledem na Dachstein, ale také výstup soutěskou plnou vodopádů. V nástupu do jižní stěny Dachsteinu si pocvičíme skalní lezení v obtížnosti, kterou zvládnou všechny děti. Lanovkou vyjedeme až na ledovec pod vrcholem Dachsteinu a rychlou jízdu si vychutnáme na bobové dráze.

Ubytování a stravování

Hotel Stierer v Ramsau am Dachstein je moderně zařízený hotel s výbornou domácí kuchyní, která se zařadí mezi opravdové zážitky z pobytu. Všechny pokoje disponují komfortním zázemím s koupelnou a toaletou. Můžete se těšit také na relaxační zónu se saunou, kde si můžete zpříjemnit vaše večery po celodenním sportovním vyžití. Hotel provozuje český majitel a příjemným překvapením, nejen pro děti, je česky mluvící personál.

Aktivity zahrnuté v ceně pobytu

Všechny outdoorové aktivity jsou zajištěny lemuřími instruktory a guidy, kteří jsou nejen kovaní v daných sportech, ale především v trpělivé a nadšené práci s dětmi. Během pobytu zažijete:

  • Lezení na skále přímo v masivu Dachsteinu, které je vhodné i pro úplné začátečníky
  • Výstup dvou dětských ferrat s nádhernými výhledy na Dachstein
  • Výjezd lanovkou na ledovec pod vrcholem Dachsteinu s nácvikem túry po ledovci
  • Rafting na řece Enns
  • Jízdu na bobové dráze a koupání v Ramsau beach 
  • Túru soutěskou Silberkarklamm plnou vodopádů

Cena nezahrnuje dopravu, obědy a pojištění. Doprava na místo pobytu je vlastní,  k jednotlivým aktivitám se přepravujeme také vlastními vozy.

 

Věková omezení

Některé z aktivit podléhají věkovému omezení. Pro děti, které limit nesplní bude připraven alternativní program v podobě túry po pohádkové cestě či aktivit v Ramsau beach.

  • Rafting je pro děti od 6 let
  • Ferraty jsou pro děti od 5 let
  • Lezení na skále je pro děti od 4 let 

Ostatní aktivity jsou na uvážení rodičů, mějte však na paměti, že 3 leté dítě na túře je trápením jak pro dítě samotné, tak pro rodiče, tak pro celou skupinu.

Termín

11. - 17.8.2019 (neděle - sobota)

Při objednávce můžete zvolit ve výši 50 %, doplatek měsíc před začátkem akce (11.7.2019).