MDT na Vltavě 2024

Termíny, ceny a přihlášky

Termíny, ceny a přihlášky

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

Rafťácko – kajakový teambuilding na Vltavě pro velké i malé vodáky se spaním pod stanem nebo v chatce. Na raftech sjedeme tři nejkrásnější úseky Vltavy, kolektiv stmelíme u fotbalu, volejbalu a při dalších teambuildingových aktivitách. Večer budeme zpívat u táboráku a opíkat špekáčky a na všechny lodě kolem nás volat ahóóóój z plných plic.

teambuildig
teambuildig

Co nás čeká?

V kempu Vltava budeme mít stanové městečko s party stanem s posezením a pitným režimem. Odtud budeme ráno vyrážet busem na plavbu a zase se sem vrátíme. Na jednotlivé splavované úseky nás dopraví autobus, takže na lodích budeme jezdit „na lehko“. Flotilu budou doprovázet zkušení vodáčtí instruktoři na kajacích. Pojedeme na raftech, děti i dospělí si mohou vyzkoušet jízdu na kajaku na klidné vodě.

  • pátek 5.7.2024 příjezd v odpoledních hodinách
  • sobota - pondělí splouváme Vltavu na raftech a kajacích
  • osvědčené lemuří teambuildingové aktivity, mistrovství světa v nohejbalu a volejbalu, hry pro děti
  • večerní grilování, posezení u ohně se špekáčkama a hraním na kytaru
  • úterý po snídani odjezd domů

Kemp Vltava

Zázemí budeme mít v kempu Vltava, Všeměry (pozor, neplést s kempem Vltavan u Českého Krumlova), na břehu Vltavy. Stanové městečko budeme mít na upravené travnaté ploše. Kemp je vybavený společným sociálním zařízením.
Jak je již tradicí, k dispozici bude lemuří party stan s naraženou Plzní pro dospělé, limčou pro děti a kávovým dopingem, na dva večery nachystáme večeři formou grilovačky, budou k dispozici špekáčky. A komu se nebude chtít vařit na vařiči, má možnost využít místní restauraci přímo v kempu, kde je možné koupit i snídani. Jako vždy bude u všech aktivit osvědčený lemuří tým, který se vším pomůže a poradí. Těšit se můžete na pestré, nejen sportovní zážitky.

Cena

  • zahrnuje ubytování ve vlastních stanech v kempu, vodácké instruktory, půjčení vybavení na vodu (rafty, pádla, vesty), dětské kajaky, kajaky pro dospělé, teambuildingové aktivity, zázemí party stanu, 2 večeře formou grilovačky, špekáčky, pivo/limo/káva. Cena nezahrnuje pronájem chatek. 
  • v kempu je možnost stravování, dá se dát studená i teplá snídaně, večeře. V party stanu bude k dispozici elektrika, rychlovarná konvice, kontaktní gril na toasty, kávovar, malá lednice a mrazák.
  • za příplatek je možné objednat chatku (do vyčerpání kapacity). K dispozici máme: 2x chatku pro 5 osob (6 600 Kč), 3x chatku malá pro 4 osoby (4 800 Kč), 1x chatku velká pro 4 osoby (5 400 Kč). Ložní za příplatek 200 Kč/osoba/pobyt. Chatky jsou bez sociálního zázemí, čistě na přespání.