MDT na Liptovské Maře 2023

Termíny, ceny a přihlášky

Termíny, ceny a přihlášky

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

Teambuildingová akce plná nejen sportovních aktivit v nádherném okolí Liptovské Mary, přímo pod tatranskými vrcholy! Nasednem na elektrokola a provětráme je na cyklo výletě v okolí největší přehrady na Slovensku, na in-linech prozkoumáme místní cyklostezky, za skútrem budeme řádit na wakeboardu, fyzickou kondici otestujeme na paddleboardech. Vypustit páru a probudit v sobě pravého bojovníka budeme moct při paintballových soubojích a na airsoftové střelnici. Večer nebude chybět oheň, špekáčky, grilovačky, limča a pívo.       

Co nás čeká?

  • Nasednem na elektrokola a provětráme je na cyklo výletě v okolí největší přehrady na Slovensku
  • Roztočíme i kolečkové brusle na cyklostezce v okolí Liptovské Mary
  • Potrénujeme wakeboarding na Liprovské Maře a zablbneme i na paddleboardech
  • Vypustit páru a probudit v sobě pravého bojovníka budeme moct při paintballových soubojích a krále střelců objevíme na airsoftové střelnici
  • A především stmelíme kolektiv

Kde budeme bydlet?

  • Zázemí budeme mít v kempu Liptovský Trnovec, na břehu Liptovské Mary, který má vlastní pláž a nachází se na trase cyklo stezky, po které si prohlídneme přehradu ze všech stran. Stanové městečko budeme mít na upravené travnaté ploše s možností připojení na elektřinu. Kemp je vybavený společným sociálním zařízením a kuchyňkou.
  • Jak je již tradicí, k dispozici bude lemuří party stan s naraženou Plzní pro dospělé a limčou pro děti a kávovým dopingem, na dva večery nachystáme večeři formou grilovačky, budou k dispozici špekáčky. A komu se nebude chtít vařit na vařiči, má možnost využít místní restauraci U Námořníka. Jako vždy bude u všech aktivit osvědčený lemuří tým, který se vším pomůže a poradí. Těšit se můžete na pestré, nejen sportovní zážitky.

Cena

  • Cena zahrnuje: ubytování ve vlastních stanech na 4 noci, program, výuka in-line bruslení pro děti, případně i dospělé, půjčení elektrokola včetně doprovodného vozidla, půjčení vybavení na paintball a paintballová bitva ve skupinách po 12, instruktáž ke všem sportovním aktivitám, půjčení vybavení na vodu (wakeboard, paddleboardy), lemuří party stan se zázemím – pivo, limo, káva, 2x večeře formou grilovačky.
  • Děti do 12 let nemají v ceně zahrnutý wakeboarding a paintball (v ceně je airsoftová střelnice).
liptovska mara
liptovska mara