Lyžařský příměšťák - jarní prázdniny

Termíny, ceny a přihlášky

Termíny, ceny a přihlášky

Zálohu je možné uhradit ve výši 50% z ceny, doplatek měsíc před začátkem akce.
Cena zahrnuje: dopravu, skipas, výuku lyžování - 4,5 hodiny denně, obědové menu, pitný režim, upomínkové předměty.

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

lyzarsky primestak
lyzarsky primestak

 

Pokud nevyrazíte na jarní prázdniny s celou rodinou na hory a přesto byste rádi, aby se vaše děti věnovali lyžování, máme pro Vás to pravé řešení. Prázdninová lyžařská škola je 5 dní super lyžování a zábavy na sněhu s lemuřím instruktorským týmem ve formě příměstského tábora.

Každý den vyzvedneme malé lyžaře v Bohunicích u Campusu a odpoledne na stejném místě předáme zpět. Instruktoři se o ně starají po celý den, nejen v průběhu výuky, ale i během cesty a během oběda. Lyžování probíhá v areálu Fajtův kopec, který většina dětí dobře zná už z šestitýdenního programu. Po celý den je zajištěn pitný režim a samozřejmostí je obědové menu. Lyžujeme 2,5 hodiny dopoledne a 2 hodiny odpoledne. Víme, že 5 dní celodenního lyžování je pro děti náročné, proto zařazujeme půlden v odpočinkovém režimu. Díky lyžařskému příměšťáku děti mohou strávit senzační jarní prázdniny na kopci, zatímco vy si užíváte v práci :)

Věk

Prázdninová škola je určena pro děti od 4 let.

Lyžařská úroveň

Začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí (viz přihláška).

Forma

Skupinová výuka (3-7 dětí/instruktor, nejmenší začínající lyžaři po 3, zkušení lyžaři, kteří zvládají jezdit v obloucích za instruktorem max. po 7).

Vybavení

Pokud nemáte vlastní lyže a lyžáky, můžete si je zapůjčit od nás za 150,- Kč na jeden výukový den, tedy 750,- Kč na celý program.

Termín

22. - 26.2. 2021

Cena zahrnuje dopravu, skipas, výuku lyžování - 4,5 hodiny denně (jeden odpolední blok bude odpočinkový), péči instruktorů od nastoupení do autobusu po předání dětí rodičům, obědové menu, pitný režim, upomínkové předměty

Program

  • 8:00 Odjezd autobusu z parkoviště u Tesca v Bohunicích (Campus Square)
  • 9:00 – 11:30 Výuka lyžování
  • 11:30 – 13:00 Oběd
  • 13:00 – 15:00 Výuka lyžování
  • 16:00 Příjezd autobusu k parkovišti u Tesca v Bohunicích (Campus Square)