Vodáček - eskymování

Termíny a přihlášky

Termíny a přihlášky

Cena zahrnuje instruktory, pronájem bazénu, půjčení vybavení.
Termín kurzu: 4.3. - 8.4.2019 (6x pondělí)
Dospělí - přihlášení emailem (info@lemur-detem.cz)

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

Eskymovano
Eskymovano

O čem to je

 

Náplní kurzu je nácvik eskymáckého obratu. Samotné zvládnutí eskymáka není hlavním cílem. Děti se díky jeho nácviku především sžijí s kajakem. Naučí se bezpečnému opuštění lodi po převrácení i s použitím špricdeky a odbourají strach z převrácení a polohy hlavou dolů pod vodou. Získají cit pro náklony lodi, zjistí, kde má kajak hranu, naučí se, že ani náklon přes hranu nemusí znamenat obrácení, získají cit pro pádlo a naučí se jej používat jako oporu. Výsledkem pak bude o mnoho komfortnější pocit v lodi a snad i zvládnutí eskymáckého obratu různými technikami.

Eskymovani
Eskymovani

Jak kurz probíhá

 

Výuka probíhá v bazénu ZŠ Labská 27, Starý lískovec. Veškeré vybavení bude zapůjčeno - kajak, pádlo, vesta. Doporučujeme vzít si vlastní potapěčské brýle. Povinná je koupací čepice. Na oblečení postačí plavky, pokud máte neopren, vemte jej také s sebou. Čistý čas strávený v bazénu je 55 minut, počítejte prosím s příchodem o 15-20 min dříve. Výuka probíhá zábavnou formou, jde o takové koupání s lodí :), a to 1x týdně po dobu 6 týdnů.

Věk

Kurz je určen pro děti od 7 let i pro dospělé.

Vyžadované dovednosti

Alespoň základy plavání.

Termín

2.3. - 6.4.2020 - každé pondělí 17:30 - 18:25 děti, 18:30 - 19:25 dospělí (přihlášku je možné vytvořit pro dítě, zájemci z řad dospělých nás prosím kontaktujte)

Cena

2 990,- Kč (pronájem bazénu, instruktoři, půjčení vybavení - kajak, vesta, pádlo)       

Pro přihlášení prosím vyplňte on-line přihlášku. Platba je možná kartou nebo převodem. V případě převodu je splatnost platby 10 dní od odeslání přihlášky.