Golfáček pro děti 4 - 7 let

Termíny, ceny a přihlášky

Termíny, ceny a přihlášky

Tento kurz je pouze s vlastní dopravou.

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

Golfový kurz pro děti z mateřských škol ve věku 4 až 7 let ve spolupráci s Golf Brno a.s.. Cílem kurzu je seznámit děti se základy golfu hravou a zábavnou formou pomocí golfové sady SNAG. Dětem se věnují profesionální trenéři z Kaskády. Pomáhají jim naši osvědčení instruktoři, které děti znají i z ostatních kurzů.

 

Golf
Golf

Hračka? Jen na první pohled.

Celý program je koncipován tak, aby učil základy golfu hravou formou. I když to vypadá jako dětská hračka, jde skutečně o golfové hole s vyváženou poměrně těžkou hlavou a tvarovaným gripem. Hlava hole nutí svou vahou děti švihnout, nedovolí jim máchnout holí silou a o to přece v golfu jde. Grip má tvar šestiúhelníku, který se dětem lépe drží a neklouže. Je opatřen značkami, kam má dítě přiložit palce, aby drželo hůl správně. Míčky jsou velikostí uzpůsobeny velikosti hlavy, vypadají spíše jako menší tenisové míče a také na sobě mají značky, kam má hráč udeřit.

SNAG
SNAG

Co je to SNAG?

Golfová sada SNAG je první z cvičebních pomůcek podporovaná evropskou profesionální golfovou asociací, pro její jednoduchost a funkčnost v prvním kontaktu s golfovou hrou.

Golfová úroveň

Kurz je určen pro úplné začátečníky, pro děti, které golf nehrají.

Forma

Skupinová výuka – max. 10 dětí. Skupinu má na starosti jeden profesionální golfový trenér a jeden lemuří instruktor. Tedy 5 dětí na jednoho instruktora.

Výuka probíhá v pondělí dopoledne 9:00 - 11:00, doprava vlastní (Driving Range Žabovřesky). Začátek kurzu je 15.5. 2017.

Vybavení

Děti nepotřebují žádné vybavení. Vše jim bude zapůjčeno.