Víkendové lyžování - Fajtův kopec

Termíny, ceny a přihlášky

Termíny, ceny a přihlášky

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

Víkendové lyžování jsou jednodenní lyžařské výjezdy, při kterých je Vám i Vašim dětem poskytnut kompletní servis – doprava, skipas, obědové menu a pro děti samozřejmě také lyžařská výuka. Za lyžováním můžete vyrazit jako celá rodina a zatímco Vy si užíváte lyžování, o děti se starají a učí je zkušení lyžařští instruktoři.

Můžete přijet i po vlastní ose a pro děti objednat lyžování bez dopravy (tj. výuku, skipas, oběd).

Fajtak
Fajtak

Jak to probíhá

Víkendového lyžování můžete samozřejmě využít pouze pro děti – instruktoři se jim věnují od okamžiku převzetí u autobusu až po návrat domů. Výuka lyžování probíhá ve dvou blocích, celková délka výuky je 4 hodiny/den. Forma výuky je skupinová, děti jsou rozděleny podle lyžařské úrovně a věku (3-6 dětí/instruktor). Využíváme vhodné didaktické pomůcky, průpravná cvičení a hry, tak, aby se pro Vaše dítě stalo lyžování především zábavou.

Termíny 2020: 1.2., 8.2., 15.2., 22.2., 29.2., 7.3.

Termín 7.3. se z důvodu uzavření lyžařského areálu ruší.

V přihlášce je možnost vybrat pouze dopolední výuku s vlastní dopravou, tj. 2 hodiny dopoledne. Dvouhodinová výuka může probíhat i v odpoledním bloku (13:00 - 15:00), stačí když zadáte do poznámky, že vám vyhovuje odpoledne, spojíme se s vámi.

SkiVM
SkiVM

Ski areál

Ski areál Fajtův kopec jsme vybrali na základě vhodných podmínek pro výuku dětí (cvičná louka, provazové vleky, dostatek prostoru, zázemí), přístupu provozovatele areálu a dobré dojezdové vzdálenosti (autobusem po dálnici 40 min.). Areál má kompletní zasněžovací systém a rolbu, k dispozici jsou přenosné dětské vleky, pro pokročilé pak kotva s přepravní kapacitou 1000 osob za hodinu. Přímo v areálu je parkoviště, děti tak mohou z autobusu rovnou na svah.

Denní program

8:00 Odjezd autobusu od MŠ Loosova, Brno – Lesná
8:30 Odjezd autobusu z parkoviště u Tesca v Bohunicích (Campus Square)
10:00 – 12:00 Děti – výukový blok; dospělí – volné lyžování
12:00 – 13:00 Oběd
13:00 – 15:00 Děti – výukový blok; dospělí – volné lyžování
16:00 Příjezd autobusu k parkovišti u Tesca v Bohunicích (Campus Square)
16:20 Příjezd autobusu k MŠ Loosova, Brno – Lesná