Víkendové lyžování - Fajtův kopec

Termíny, ceny a přihlášky

Termíny, ceny a přihlášky

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

Víkendové lyžování jsou jednodenní lyžařské výjezdy, při kterých je Vám i Vašim dětem poskytnut kompletní servisdoprava, skipas, obědové menu a pro děti samozřejmě také lyžařská výuka. Za lyžováním můžete vyrazit jako celá rodina a zatímco Vy si užíváte lyžování, o děti se starají a učí je zkušení lyžařští instruktoři.

Můžete přijet i po vlastní ose a pro děti objednat lyžování bez dopravy (tj. výuku, skipas, oběd).

Ski areál

Ski areál Fajtův kopec jsme vybrali na základě vhodných podmínek pro výuku dětí (cvičná louka, provazové vleky, dostatek prostoru, zázemí), přístupu provozovatele areálu a dobré dojezdové vzdálenosti (autobusem po dálnici 40 min.). Areál má kompletní zasněžovací systém a rolbu, k dispozici jsou přenosné dětské vleky, pro pokročilé pak kotva s přepravní kapacitou 1000 osob za hodinu. Přímo v areálu je parkoviště, děti tak mohou z autobusu rovnou na svah.

Jak to probíhá

Víkendového lyžování můžete samozřejmě využít pouze pro děti – instruktoři se jim věnují od okamžiku převzetí u autobusu až po návrat domů. Výuka lyžování probíhá ve dvou blocích, celková délka výuky je 4 hodiny/den. Forma výuky je skupinová, děti jsou rozděleny podle lyžařské úrovně a věku (3-6 dětí/instruktor). Využíváme vhodné didaktické pomůcky, průpravná cvičení a hry, tak, aby se pro Vaše dítě stalo lyžování především zábavou.

  • 8:00 Odjezd autobusu od MŠ Loosova, Brno – Lesná
  • 8:30 Odjezd autobusu z parkoviště u Tesca v Bohunicích (Campus Square)
  • 10:00 – 12:00 Děti – výukový blok; dospělí – volné lyžování
  • 12:00 – 13:00 Oběd
  • 13:00 – 15:00 Děti – výukový blok; dospělí – volné lyžování
  • 16:00 Příjezd autobusu k parkovišti u Tesca v Bohunicích (Campus Square)
  • 16:20 Příjezd autobusu k MŠ Loosova, Brno – Lesná

V přihlášce je možnost vybrat pouze dopolední výuku s vlastní dopravou, tj. 2 hodiny dopoledne. Dvouhodinová výuka může probíhat i v odpoledním bloku (13:00 - 15:00), stačí když zadáte do poznámky, že vám vyhovuje odpoledne, spojíme se s vámi.