Individuální lekce lyžování

Termíny, ceny a přihlášky

Soukromé lekce jsou ideální variantou pro ty, kteří ocení individuální přístup. Jsou určené pro děti i dospělé. Výuka probíhá ve Skiareálu Fajtův kopec u Velkého Meziříčí. Můžete si vybrat z několika variant - na svah se dopravíte po vlastní ose nebo můžete využít lemuří dopravu z Brna. Lekci si zarezervujete v přehledném kalendáři níže. Na lekci se může přihlásit jednotlivec nebo kamarádi se stejnou pokročilostí. O výuku se postará zkušený tým lemuřích instruktorů.

infividuál
infividuál

Jak to probíhá

Na svah se můžete dopravit sami nebo využít lemuří dopravu a to z centrálního místa na parkovišti u Campus square nebo přímo z vašeho bydliště. Způsob dopravy vyberete v přihlášce. Individuální výuka je možná pro 1 - 4 lyžaře stejné nebo velmi podobné pokročilosti.
Podle pokročilosti probíhá výuka na odpovídajícím svahu. Začátečníci mají k dispozici cvičnou loučku s kobercem a lanovým vlíčkem, pro mírně pokročilé je určen svah mírného sklonu s lanovým unašečem a pokročilí lyžaři využijí hlavní sjezdovku s kotvou. Vyučujeme podle metodiky APUL.

Délka lekce je 120 minut s přestávkami podle potřeby.

fajtak2
fajtak2

Ski areál

Ski areál Fajtův kopec jsme vybrali na základě vhodných podmínek pro výuku (cvičná louka, provazové vleky, dostatek prostoru, zázemí), přístupu provozovatele areálu a dobré dojezdové vzdálenosti (35 minut po dálnici z Brna). Areál má kompletní zasněžovací systém a rolbu, k dispozici jsou přenosné dětské vleky, pro pokročilé pak kotva s přepravní kapacitou 1000 osob za hodinu, provoz za umělého osvětlení až do 21:00. Přímo v areálu je parkoviště.

Půjčení vybavení, skipas

Pokud nemáte vlastní vybavení, pro děti můžete zapůjčit od Lemura za poplatek 200,- Kč / lekce (lyže, lyžáky, helma), půjčovnu zadáváte přímo do přihlášky.
Dospělí mohou využít půjčovnu ve skiareálu (doporučujeme zarezervovat dopředu).

Skipas není součástí přihlášky, začátečníci, velmi mírně pokročilí a mírně pokročilí, kteří lyžují na začátečnické loučce skipas nepotřebují, pokud výuka probíhá na kotvě, je nutné v přihlášce přidat Volitelnou službu - skipas.

Doprava

  • vlastní doprava - na lekci se můžete dopravit sami vlastní dopravou, s instruktorem se potkáte přímo ve Skiareálu Fajtův kopec u Velkého Meziříčí, na svahu u skibaru
  • doprava z Campus square - doprava z lemuřího centrálního svozového místa v Bohunicích u OC Campus Square za poplatek 150 Kč/osoba; tady se potkáte s vaším instruktorem, který vás lemuřím vozidlem dopraví na svah. Odjezd od Campusu je vždy 45 minut před začátkem lekce.
  • doprava ze zadané adresy v Brně - můžeme vás vyzvednout doma, v práci nebo jinde a dovézt na svah. V tomto případě je potřeba, aby všichni lyžaři uvedení na přihlášce měli nástup na stejné adrese nebo Campus square. Čas vyzvednutí bude vypočítán na základě zadané adresy.