Individuální lekce lyžování

Termíny, ceny a přihlášky

Soukromé lekce jsou ideální variantou pro ty, kteří ocení individuální přístup. Jsou určené pro děti i dospělé. Výuka probíhá ve Skiareálu Fajtův kopec u Velkého Meziříčí. Můžete si vybrat z několika variant - na svah se dopravíte po vlastní ose nebo můžete využít lemuří dopravu z Brna. Lekci si zarezervujete v přehledném kalendáři níže. Na lekci se může přihlásit jednotlivec nebo kamarádi se stejnou pokročilostí. O výuku se postará zkušený tým lemuřích instruktorů.

Jak to probíhá

Na svah se můžete dopravit sami nebo využít lemuří dopravu a to z centrálního místa na parkovišti u Campus square nebo přímo z vašeho bydliště. Způsob dopravy vyberete v přihlášce. Individuální výuka je možná pro 1 - 4 lyžaře stejné nebo velmi podobné pokročilosti. Podle pokročilosti probíhá výuka na odpovídajícím svahu. Začátečníci mají k dispozici cvičnou loučku s kobercem a lanovým vlíčkem, pro mírně pokročilé je určen svah mírného sklonu s lanovým unašečem a pokročilí lyžaři využijí hlavní sjezdovku s kotvou. Vyučujeme podle metodiky APUL.

Délka lekce je 120 minut s přestávkami podle potřeby.

Doprava (o víkendu s vlastní dopravou)

  • Vlastní doprava - na lekci se můžete dopravit sami vlastní dopravou, s instruktorem se potkáte přímo ve Skiareálu Fajtův kopec u Velkého Meziříčí, na svahu u skibaru
  • Doprava z Campus square - doprava z lemuřího centrálního svozového místa v Bohunicích u OC Campus Square; tady se potkáte s vaším instruktorem, který vás lemuřím vozidlem dopraví na svah. Odjezd od Campusu je vždy 45 minut před začátkem lekce.
  • Doprava ze zadané adresy v Brně - můžeme vás vyzvednout doma, v práci nebo jinde a dovézt na svah. V tomto případě je potřeba, aby všichni lyžaři uvedení na přihlášce měli nástup na stejné adrese nebo Campus square. Čas vyzvednutí bude vypočítán na základě zadané adresy.

Ski areál

Ski areál Fajtův kopec jsme vybrali na základě vhodných podmínek pro výuku (cvičná louka, provazové vleky, dostatek prostoru, zázemí), přístupu provozovatele areálu a dobré dojezdové vzdálenosti (35 minut po dálnici z Brna). Areál má kompletní zasněžovací systém a rolbu, k dispozici jsou přenosné dětské vleky, pro pokročilé pak kotva s přepravní kapacitou 1000 osob za hodinu, provoz za umělého osvětlení až do 21:00. Přímo v areálu je parkoviště.

Půjčení vybavení, skipas

Pokud nemáte vlastní vybavení, pro děti můžete zapůjčit od Lemura za poplatek 300,- Kč / lekce (lyže, lyžáky, helma), půjčovnu zadáváte přímo do přihlášky.

Dospělí mohou využít půjčovnu ve skiareálu (doporučujeme zarezervovat dopředu).

Skipas není součástí přihlášky, začátečníci, velmi mírně pokročilí a mírně pokročilí, kteří lyžují na začátečnické loučce skipas nepotřebují, pokud výuka probíhá na kotvě, je nutné v přihlášce přidat Volitelnou službu - skipas.