Individuální lekce kajaku

Termíny, ceny a přihlášky

Pokud chcete, aby se instruktor věnoval pouze vám a mohli jste vyladit i ty nejmenší detaily, tak jsou individuální lekce kajaku tou správnou volbou. Lekce jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, kteří v kajaku nikdy neseděli, tak i pro zkušenější vodáky, kteří chtějí posunout své dovednosti. Výuka probíhá na klidném úseku Svratky v loděnici Water Element. Můžete potrénovat se zkušenými lemuřími instruktory sami nebo ve skupince se svými kamarády. Lekce jsou dostupné jak pro děti, tak i pro dospělé. Rezervovat si je můžete v kalendáři níže

Jak to probíhá

Instruktor si Vás převezme v areálu Water Elementu a společně si jdete vybrat a nastavit vybavení, které máte kompletně v ceně (kajak, pádlo, vesta) stejně jako možnost využít kompletní zázemí loděnice (šatna, sprcha, WC). Lekce jsou dostupné pro skupiny 1 – 4 kajakářů stejné nebo velmi podobné pokročilosti. V závislosti na Vašich dovednostech poté začnete s úplnými základy na břehu, anebo se přesunete rovnou na vodu.


Délka lekce je 90 minut.

Kde pádlujeme

Lekce probíhají na Svratce v Jundrově, zázemí máme v loděnici Water Element vedle sportovního areálu Hroch. K Water Elementu se dostanete autem, na kole i hromadnou dopravou. Zaparkovat můžete přímo na parkovišti ve sportovním areálu U Hrocha. V areálu loděnice jsou k dispozici nově rekonstruované šatny se sprchou. Veškeré zázemí se navíc nachází několik metrů od řeky, takže se nemusíte bát zdlouhavého přenášení vybavení.

Vybavení

Kajak, pádlo, vestu, špricku máte v ceně lekce, taktéž můžete využívat zázemí Water Elementu, tj. šatna, toaleta a sprcha.
S sebou si ideálně vezměte oblečení na vodu (boty do vody, neopren, lycrové triko, plavky, funkční oblečení a podobně). Oblečení při pádlování na řece určitě namočíte.

Cena

Výsledná cena lekce na osobu je dána počtem kajakářů ve skupině:

  • 1 kajakář - 990,-/90 minut
  • 2 kajakáři - 890,-/90 minut
  • 3 kajakáři - 790,-/90 minut
  • 4 kajakáři - 690,-/90 minut