Víkendové lyžování v Rakousku - Hochkar

Termíny, ceny a přihlášky

Termíny, ceny a přihlášky

pátek večeře - neděle snídaně, vlastní doprava, lyžařská škola pro děti v sobotu a neděli, určeno pro pokročilé lyžaře od 5 let

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

lyže profilovka
lyže profilovka

Víkendové lyžování jsou jednodenní lyžařské výjezdy, při kterých je Vám i Vašim dětem poskytnut kompletní servis – doprava, skipas, a pro děti samozřejmě také lyžařská výuka.
Užijte si naplno lyžařský
víkend s celou rodinou a starost o děti na svahu přenechte na lemuřím instruktorském týmu. Postaráme se o jejich zábavu na svahu a vy si můžete pořádně zalyžovat a relaxovat. Všechny děti čekají v sobotu i v neděli 2 hodiny lyžařské školy dopoledne a 2 hodiny odpoledne a večer budou mít zábavu s lemuřími instruktory.

Pobyt není určen pro začátečníky.

Na co se můžete těšit:

  • Intenzivní výuka lyžování pro děti v 5-7 členných skupinkách dle pokročilosti s českými lemuřími instruktory
  • Ubytování na 2 noci v blízkosti svahu s polopenzí (pátek - neděle)
  • V pátek příjezd na večeři, v sobotu bez cestování nástup rovnou na sjezdovku
  • 2 lyžařské dny - sobota a neděle, v neděli lyžujeme cca do 15:00, poté odjezd domů
hochkar
hochkar

Hochkar

Hochkar je největším dolnorakouským lyžařským centrem se sjezdovkami různé obtížnosti. V areálu jsou i osvětlené sjezdovky pro noční lyžování a FunPark.
Vrchol  Hochkar má nadmořskou výšku 1808 metrů. Je proto také jedním z nejvyšších lyžařských středisek v oblasti Dolního Rakouska. Lyžařské středisko disponuje osmi moderními lyžařskými vleky a dvěma magickými koberci na 19 km sjezdovek, které jsou dokonale připraveny na skvělé alpské lyžování a snowboarding. Mimo sjezdovky je dostatek snadno dostupného volného terénu.

joschi almgasthof
joschi almgasthof

Ubytování

JoSchi Almgasthof, malý horský klenot, se nachází ve výšce 1480 m nad mořem, hned vedle sjezdovky, v centru lyžařského areálu Hochkar. Nově zrekonstruovaný penzion nabízí 20 pokojů (od jednolůžkových až po rodinné pokoje / až pro 5 osob) s pohodlným nábytkem, nově navrženou jídelnu s bufetovou místností. Lemuři mají k dispozici 5 pětilůžkových pokojů. Ubytování je s polopenzí, tj. snídaně a večeře formou bufetu.

Termín: 20. - 22.3. 2020 (pátek večeře - neděle snídaně)

Platební instrukce: platba kartou nebo převodem (do 10 dnů od odeslání přihlášky)

V ceně: ubytování v hotelu Almgasthof s polopenzí (4 - 5 lůžkové pokoje), lyžařská škola pro děti (4 hodiny v sobotu i v neděli), 2-denní skipas, večerní program pro děti

Není zahrnuto v ceně: doprava, cestovní pojištění, obědy na svahu