Sportovní lemuří dětský tábor Želetavka

Termíny a přihlášky

Termíny a přihlášky

Začínáme v sobotu obědem a končíme další sobotu snídaní.

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

Letní prázdninové dobrodružství v nádherné přírodě plné kamarádů, atletiky, gymnastiky a míčových her.

Tábor je zaměřený na všestrannou pohybovou průpravu. Děti se formou zábavných her seznámí se základy atletických disciplín, gymnastickou průpravou a míčovími hrami. Víme, že děti v tomto věku potřebují především všeobecně zaměřenou pohybovou přípravu, kterou jim naservírujeme tou nejzábavnější formou.

Luk
Luk

Na co se můžeme těšit?

Na děti čeká pestrý program se spoustou her a zábavy. Naučíme se přibližně 6842,5 táborových dovedností, užijeme si dva plné vagóny sportovních her a soutěží, rocková síň slávy bude blednout závistí před našimi hudebními večery a chybět nebude samozřejmě ani táborová didžina. Zmocníme se také pramice na Vranovské přehradě a staneme se pány lesů, luk a strání!

 

chatky
chatky

Kde budeme spát a co budeme jíst?

Ubytování a stravování je zajištěno v rekreačním areálu Želetavka.

Bříška si naplníme 5x denně a samozřejmostí je také celodenní pitný režim.

Děti jsou podle věku rozděleny do družstev a dohled i program zajišťují zkušení lemuří oddíloví vedoucí, na náš tábor jedoucí. O děti je tak maximálně postaráno a mohou si užít senzační týden letních prázdnin.

Rekreační středisko Želetavka

Rekreační areál Želetavka leží v zalesněném údolí řeky Želetavky u Vranovské přehrady nedaleko hradu Bítov. V areálu jsou dvoulůžkové stany s podsadou, fotbalové hřiště, volejbalové hřiště, hřiště na badminton a vzduchovková střelnice.

Věk

Tábor je určen pro děti od 6 let, které po prázdninách zahájí školní docházku.

Termín

4.8. -11. 8. 2018

Cena

4500,- Kč

Cena zahrnuje – dopravu z Brna, ubytování 7 nocí, stravování 5x denně, celodenní program, pitný režim, upomínkové předměty