Sportovní lemuří dětský tábor Peksův mlýn

Termíny a přihlášky

Termíny a přihlášky

Začínáme v neděli obědem a končíme další neděli snídaní.
V případě přihlášení do 28.2.2019 možnost úhrady zálohy ve výši 10% z ceny, po 1.3. 2019 možnost úhrady zálohy ve výši 50 % (doplatek do 50% ceny u včasných přihlášek), doplatek do 100% měsíc před zahájením pobytu.

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

Letní prázdninové dobrodružství v nádherné přírodě plné kamarádů, atletiky, gymnastiky a míčových her.

Tábor je zaměřený na všestrannou pohybovou průpravu. Děti se formou zábavných her seznámí se základy atletických disciplín, gymnastickou průpravou a míčovími hrami. Víme, že děti v tomto věku potřebují především všeobecně zaměřenou pohybovou přípravu, kterou jim naservírujeme tou nejzábavnější formou.

Luk

Na co se můžeme těšit?

Na děti čeká pestrý program se spoustou her a zábavy. Naučíme se přibližně 6842,5 táborových dovedností, užijeme si dva plné vagóny sportovních her a soutěží, rocková síň slávy bude blednout závistí před našimi hudebními večery a chybět nebude samozřejmě ani táborová didžina. Zmocníme se také pramice na Vranovské přehradě a staneme se pány lesů, luk a strání!

 

Peksak

Kde budeme spát a co budeme jíst?

Ubytování v chatkách a stravování v hlavní kamenné budově je zajištěno v areálu Peksův mlýn.

Bříška si naplníme 5x denně a samozřejmostí je také celodenní pitný režim.

Děti jsou podle věku rozděleny do družstev a dohled i program zajišťují zkušení lemuří oddíloví vedoucí, na náš tábor jedoucí. O děti je tak maximálně postaráno a mohou si užít senzační týden letních prázdnin.

Letní tábor Peksův mlýn

Letní areál Peksův mlýn leží v zalesněném údolí řeky Želetavky u Vranovské přehrady, asi 2 km od hradu Bítov a Cornštejn.  V areálu tábora jsou čtyřlůžkové chatky, bazén, volejbalové i fotbalové hřiště, venkovní i vnitřní stolní tenis, fotbálek, kulečník. Výhodou tábora je ideální umístění v přírodě u říčky, avšak s dobrou dostupností, vlastním zázemím ( kuchyně, sociální zařízení a ošetřovna s izolací v budově, pro případ horšího počasí s klubovnou i jídelnou )
Adresa do tábora: LDT Peksův mlýn, Zblovice 671 07 pošta Uherčice

Věk

Tábor je určen pro děti od 6 let, které po prázdninách zahájí školní docházku.

Termín

4.8. -11. 8. 2019

Cena

4500,- Kč

V případě přihlášení do 28.2.2019 možnost úhrady zálohy ve výši 10% z ceny, po 1.3. 2019 možnost úhrady zálohy ve výši 50 % (doplatek do 50% ceny u včasných přihlášek), doplatek do 100% měsíc před zahájením pobytu.

Cena zahrnuje – dopravu z Brna, ubytování 7 nocí, stravování 5x denně, celodenní program, pitný režim, upomínkové předměty