Sportovní kemp na Milovech

Termíny, ceny a přihlášky

Termíny, ceny a přihlášky

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

Kopec srandy, hromada sportovních zážitků, skvělá parta a krásné prostředí Žďárských vrchů – to je Lemuří sportovní kemp v Milovech. Sportem nabitý týden slibuje spoustu zábavy. Budeme brázdit Milovský rybník na kajaku, zdoláme okolní skály, provětráme in-line brusle po zdejších stezkách, vydáme se na celodenní cyklovýlet a užijeme si mnoho dalších aktivit včetně záludné slackline.

Jak to probíhá

Do naší cílové destinace - penzion Poslední Míle v Milovech, se dopravíme společně autobusem z Brna nebo Prahy. Po dobu sedmi dnů se o mladé sportovce budou starat zkušení lemuří instruktoři, kteří je provedou pestrým programem:

  • Kajak – 3 lekce probíhající na Milovském rybníku
  • Lezení – 3x výuka lezení na Drátenické a Malinské skále
  • In-line brusle – 3 lekce in-line bruslení probíhající dle pokročilosti na přilehlých stezkách nebo v areálu kempu
  • Kola – celodenní výjezd do Vysočina arény (dějiště Světového poháru v horských kolech) + půldenní cyklotůra v okolí Milov

Volný čas si vyplníme dalšími sportovními aktivitami (slackline, kuželky, opičí dráhy). V průběhu celého kempu budou sporťáci plnit různé úkoly v rámci svého družstva. To vše proložíme nějakým chutným pokrmem připraveným na ohni, tunou vtipů a nevšedních zážitků.

Věk

  • Kemp je určen pro děti od 6 let do 14 let.

Ubytování

  • Po celém dni budeme moci hlavu složit ve zděné budově penzionu Poslední Míle.

Strava

  • Naše hladová břicha nakrmíme 5x denně ve zdejší restauraci, která se nachází přímo v penzionu.

Co s sebou

  • Horské kolo, vybavení na in-line brusle, vhodné sportovní oblečení.

Sport v srdci vysočiny

Milovy se nachází cca 12 kilometrů severně od Nového města na Moravě. Díky nádhernému prostředí Žďárských vrchů jsou ideálním místem pro naše sportovní zážitky. Tato chráněná krajinná oblast nabízí nespočet cyklostezek, rybníků a skalních útvarů, které v průběhu týdne navštívíme. Velkým lákadlem je také Vysočina aréna v Novém městě na Moravě, která je pravidelně dějištěm světového pohárubiatlonu a horských kolech. V rámci našeho cyklovýletu si vyzkoušíme, jak se profíci cítí přímo na trati závodu horských kol.

Ubytování a strava

Po celém dni budeme moci hlavu složit ve zděné budově penzionu Poslední Míle. Naše hladová břicha nakrmíme 5x denně ve zdejší restauraci, která se nachází přímo v penzionu.