S lemurem na Nových Mlýnech

Termíny, ceny a přihlášky

Termíny, ceny a přihlášky

Cena zahrnuje ubytování, polopenzi, instruktory na inline, jachty, kajaky, vybavení na kajaky a jachty, každodenní program pro děti včetně materiálu a závěrečné odměny.

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

Nové Mlýny
Nové Mlýny

 

Sportovní rodinná dovolená, kterou si díky rozmanitým aktivitám užijí děti i rodiče. Připravena je výuka in-line bruslení pro malé i větší, od začátečníků po pokročilé bruslaře, vše pod vedením zkušených instruktorů.

Jak chytit správný vítr se naučíte na sportovních plachetnicích třídy Vaurien. Menší děti povozíme a školáky a dospělé naučíme plachetnici ovládat. Ovládat pádlo se naučíme na kajaku a paddleboardu. Pro děti bude probíhat výuka od začátečníků po pokročilé kajakáře, na paddleboardu si natrénujeme stabilitu a správnou techniku pádlování.

Nenáročné cyklovýlety zvládneme i s těmi nejmenšími, s rodiči pak můžeme vyrazit zdolávat kilometry na vinařských cyklostezkách. Čeká nás spousta her, zábavy a těšit se můžete také na tématicky laděný program.

Ubytování a stravování

Ubytování je v kempu ATC Merkur - Pasohlávky v prostorných bungalovech pro 2 - 6 osob. Každý bungalov má samostatný vchod a je vybaven kuchyňkou včetně lednice, sprchou a WC. V ceně pobytu je polopenze, k obědům můžete využít několik restaurací a občerstvení v bezprostředním okolí bungalovů. 

Termín

24. - 31.8. 2019 (sobota - sobota, 7 nocí)

Při objednávce do 1.3.2019 možnost úhrady zálohy ve výši 20%, od 2.3.2019 záloha 50%, doplatek měsíc před začátkem akce (24.7.2019)

Věk

Věk není omezen. In-line brusle jsou vhodné od 4 let, jachty od 5 let.

Nutné dovednosti

Žádné dovednosti nejsou podmínkou. Umění jízdy na kole výhodou :)