Rodiče a děti v Krkonoších - Malá Úpa (MŠ Univerzitka)

Termíny, ceny a přihlášky

Termíny, ceny a přihlášky

Cena zahrnuje: Ubytování s polopenzí, lyžařskou školu, animační program, pobytovou taxu
Cena nezahrnuje: Dopravu, obědy na svahu, skipas
Zálohu je možné uhradit ve výši 50% z ceny, doplatek měsíc před začátkem akce. Pojištění storna - info@lemur-detem.cz

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

schladmig
schladmig

Užijte si naplno lyžařskou dovolenou s celou rodinou a starost o zábavu vašich dětí nechte na lemuřím instruktorském týmu. Postaráme se o jejich zábavu od rána do večera a vy si můžete pořádně zalyžovat a relaxovat. Všechny děti čekají 4 hodiny lyžařské školy a zábavný večerní program každý den. Pro ty, kteří chtějí zlepšit své lyžařské umění, je k dispozici i instruktor pro dospělé.

Tento pobyt je určen výhradně pro rodiče a děti, které navštěvují MŠ Univerzitka v Brně.

Na co se můžete těšit:

  • Intenzivní výuka lyžování v 3 - 6 členných skupinkách dle pokročilosti
  • 4denní pobyt v Krkonoších pro celou rodinu
  • 3 dny lyžování
  • Ubytování v hotelu s polopenzí
  • Přes den děti lyžují s českými instruktory a po lyžování je čeká zábavný večerní program
  • Výuka probíhá ve dvou blocích (dopolední a odpolední blok) - vaše dítě udělá během pobytu výrazný pokrok
  • K dispozici je i instruktor pro dospělé

Ski Malá Úpa

skimu
skimu

Ski Malá Úpa

Ski areál Malá Úpa je zimní středisko ve východních Krkonoších, které je díky své poloze 1 050 m n. m. - 1250 m n. m. jedním z nejvýše položených středisek v České republice. Vysoká nadmořská výška a automatické zasněžovací systémy ručí za kvalitní sněhovou pokrývku po celou sezónu.
Areál tvoří běžecké tratě a 3,7 km sjezdovek s až kilometrovou délkou a náročností lehkou (modré) až středně obtížnou (červené), které obsluhuje sedm vleků. Oblast Malé Úpy je ideálním místem pro běžkaře. Nachází se zde hned několik běžkařských tratí. Malá Úpa je na trase Krkonošské magistrály spojující západní a východní Krkonoše.

Rusalka
Rusalka

Penzion Rusalka

Členitá a velmi rozlehlá horská roubená chata Penzion Rusalka je situována v obci Malá Úpa v Královéhradeckém kraji, v nádherné horské přírodě Krkonoš. V prvním patře jsou samostatné pokoje, ve druhém patře dvoupokoje. Nejmenší návštěvníky jistě potěší dětská herna i venkovní dětské hřiště. Odpočinek a relaxaci nabízí nejen zahrada, ale také wellness centrum se saunou, soláriem a různými masážemi.

Pokoje Penzionu Rusalka mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Dále disponují pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu. Domácí mazlíček může být po domluvě a za poplatek ubytován. Nechybí lyžárna a místnost pro kočárky.

V přízemí Penzionu Rusalka se nachází příjemná restaurace a prostorná roubená jídelna, ve které nechybí lednice, rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba. Pestré a vydatné snídaně jsou hostům servírovány bufetovou formou. V rámci polopenze si můžete pochutnat také na skvělých večeřích. 

Program

Program 5 dní - 4 noci, 3 dny lyžování

1. den: sraz mezi 16 a 17 hodinou v penzionu Rusalka ubytování, večeře, seznámení, večerní program pro děti
2. - 4. den: snídaně (7:45), dopolední lyžování (10-12), oběd s rodiči na svahu (12-13:30), odpolední lyžování (13:30-15:30), 18:00 večeře, 19-20 večerní program pro děti
5. den: snídaně (8:00), 10:00 odjezd (nebo po dohodě s majitelem)

Doprava na svah - vlastním autem, dle domluvy na místě (Ski Velká Úpa, Ski Malá Úpa - cca 10-15min).

Platební podmínky: po vytvoření přihlášky úhrada 50% z ceny do 10 dní, doplatek do 100% měsíc před začátkem pobytu. V případě zájmu o pojištění storna nás prosím kontaktujte na emailu info@lemur-detem.cz