Rodiče a děti v Jeseníkách (Ostružná)

Termíny, ceny a přihlášky

Termíny, ceny a přihlášky

Cena zahrnuje: Ubytování s polopenzí, lyžařskou školu, animační program, pobytovou taxu
Cena nezahrnuje: Dopravu, obědy, skipas
Zálohu je možné uhradit ve výši 50% z ceny, doplatek měsíc před začátkem akce.

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

Užijte si naplno lyžařskou dovolenou s celou rodinou a starost o zábavu vašich dětí nechte na lemuřím instruktorském týmu. Postaráme se o jejich zábavu od rána do večera a vy si můžete pořádně zalyžovat a relaxovat v hotelu s polopenzí. Všechny děti čeká 5 lyžařských dní se 4 hodinami lyžařské školy denně a zábavný večerní program každý den. Pro rodiče, kteří chtějí zlepšit své lyžařské umění, je k dispozici i instruktor pro dospělé. S Lemurem vaše děti lyžují v partě kamarádů, s kterými blbnou nejen na svahu, ale i během večerních programů. Mají je na starosti ti nejlepší lemuří instruktoři. Děti jezdí v malých skupinkách po 3 - 7 dle pokročilosti, takže výuka je velmi intenzivní. Během pobytu si děti najdou spoustu kamarádů a dovolenou si opravdu užijí, stejně tak, jako vy.

Ski areál Jonas park Ostružná

Areál je situovaný na severních svazích a disponuje vynikající zasněžovací technikou. Náchází se zde 6 širokých sjezdovek vedle sebe a můžete využít i slalom s časomírou, měření rychlosti a snowpark. Dětský park patří k nejoblíbenějším z celých Jeseníků a děti se můžou těšit na 130m dlouhý jezdící pás, dětský vlek a kolotoč. Skiareál je vhodný i pro dospělé, naročnější lyžaři však mohou využít i další areály v blízkém okolí, zatímco děti lyžují pod dohledem lemuřích instruktorů. Doporučujeme především areál Bonera na Ramzové a Ski Petříkov.

Rodinný penzion Skiland Ostružná

K dispozici máme deset studiových buněk - každá buňka obsahuje předsíň, dva pokoje (každý po 3-4 lůžkách), WC a koupelnu.

V budově penzionu je vám k dispozici: WIFI připojení zdarma, společenská místnost s TV, dětský koutek a pingpongový stůl, lyžárna se sušárnou bot a vybavená kuchyňka.
Všechny studia mají předsíň, WC a koupelnu, 2 pokoje (umístění na jednotlivá studia a pokoje budeme řešit individuálně dle přihlášek). V pokojích jsou jak manželská lůžka, tak patrové postele. Samozřejmostí jsou ručníky pro každého hosta. Domácí mazlíčci jsou za příplatek. V celé budově je přísný zákaz kouření.

Pobyt je s polopenzí v restauraci Skiland (přechod cca 20m venkovním areálem). Do lyžařského areálu nás bude vozit skibus.

V ceně pobytu

 • Intenzivní výuka lyžování pro děti od 4 let, v 3 - 7členných skupinkách dle pokročilosti 
 • Ubytování v penzionu Skiland Ostružná s polopenzí
 • Přes den děti lyžují s instruktory a po večeři je čeká zábavný pohádkový program
 • Výuka probíhá ve dvou blocích (dopolední a odpolední blok) - vaše dítě udělá během pobytu výrazný pokrok
 • Začátečníky naučíme jezdit samostatně, u pokročilých vytříbíme styl a vylepšíme carvingový oblouk
 • K dispozici je i instruktor pro dospělé
 • Lyžařská škola je určena pro děti od 4 let. Děti od 3 let do výuky zapojujeme také, intenzitu výuky upravujeme schopnostem a fyzickým možnostem dětí
 • Děti 0 - 2 roky včetně jsou bez nároku na lůžko 
 • V ceně není zahrnuta cena skipasu, doprava a obědy. Skipas v roce 2022: 1 800 Kč dospělý, 1 440 Kč dítě (5 ze 7 lyžařských dnů)

Zálohu je možné uhradit ve výši 50% z ceny, doplatek do 100% měsíc před začátkem akce.

Na co se můžete těšit?

Program 8 dní - 7 nocí,  5 dní lyžování

 • 1. den: sraz mezi 15 a 17 hodinou v penzionu Skiland Ostružná, ubytování, večeře, seznámení, večerní program pro děti 
 • 2. - 4. den: snídaně (7:30), dopolední lyžování (9:30 - 11:30), oběd (12:30-13:30) - po domluvě v areálu nebo na hotelu, odpolední lyžování (14:00 - 16:00), 18:00 večeře, večerní program pro děti
 • 5. den: volný den - možnost využít snowtubingovou dráhu na Ramzové, bobovku v Petříkově, vyjet si lanovkou na Šerák a projít se po hřebeni nebo jen tak odpočívat v areálu hotelu
 • 6. - 7. den: snídaně, dopolední lyžování, oběd, odpolední lyžování, večeře, večerní program pro děti
 • 8. den: snídaně (8:00), odjezd