Rodiče a děti v Jeseníkách (Ostružná)

Termíny a přihlášky

Termíny a přihlášky

Cena zahrnuje: Ubytování s plnou penzí, lyžařskou školu, animační program, pobytovou taxu
Cena nezahrnuje: Dopravu, skipas (1220,- Kč/ dospělý, 990,- Kč dítě)
Zálohu je možné uhradit ve výši 50% z ceny, doplatek měsíc před začátkem akce.

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

Panorama

Užijte si naplno lyžařskou dovolenou s celou rodinou a starost o zábavu vašich dětí nechte na lemuřím instruktorském týmu. Postaráme se o jejich zábavu od rána do večera a vy si můžete pořádně zalyžovat a relaxovat. Všechny děti čekají 4 hodiny lyžařské školy a zábavný večerní program každý den. Pro ty, kteří chtějí zlepšit své lyžařské umění, je k dispozici i instruktor pro dospělé.

Ski areál

Ski areál Jonas park Ostružná

Areál je situovaný na severních svazích a disponuje vynikající zasněžovací technikou. Náchází se zde 6 širokých sjezdovek vedle sebe a můžete využít i slalom s časomírou, měření rychlosti a snowpark. Dětský park patří k nejoblíbenějším z celých Jeseníků a děti se můžou těšit na 130m dlouhý jezdící pás, dětský vlek a kolotoč. Skiareál je vhodný i pro dospělé, naročnější lyžaři však mohou využít i další areály v blízkém okolí, zatímco děti lyžují pod dohledem lemuřích instruktorů. Doporučujeme především areál Bonera na Ramzové a Ski Petříkov.

Hotel

Hotel Park Ostružná

Hotel se nachází v samém srdci Jeseníků. Nabízí ubytování ve dvou až pětilůžkových apartmánech s vlastním sociálním zařízením. Kromě restaurace a společenské místnosti pro lemuří program můžeme využít také krytý bazén, saunu, whirpool, masáže, relaxační procedury, dětský koutek, stolní tenis a venkovní bazén s mořskou vodou o teplotě 30 - 35° C. Do lyžařského areálu nás bude vozit skibus.