Rodiče a děti v Dolomitech - Val di Fiemme

Termíny, ceny a přihlášky

Termíny, ceny a přihlášky

3.2. - 10.2.  2024 8 dní
Přihlásit

Ceník termínu

Dospělý 22 529 
+  Skipas 8 150 
Cena balíčku 30 679 
Dítě 13 - 15 let 22 100 
+  Skipas 5 690 
Cena balíčku 27 790 
Dítě 8 - 12 let 18 600 
+  Skipas 5 690 
Cena balíčku 24 290 
Dítě 4 - 7 let 15 900 
Dítě 3 roky 8 350 
Dítě 0 - 2 roky 5 870 

Užijte si pořádnou alpskou lyžovačku s celou rodinou v nádherném prostředí vysokých štítů italských Dolomit. Přes den děti lyžují s lemuřími instruktory v partě českých kamarádů a rodiče si mohou užít lyžařský den po svém. Děti mají na starosti ti nejlepší lemuří instruktoři a starají se o jejich zábavu na kopci i po lyžování večer na hotelu. Děti jezdí v malých skupinkách po 3-6 dle pokročilosti, takže výuka je velmi intenzivní. Během pobytu si děti najdou spoustu kamarádů, stejně tak jako rodiče.

Lyžařská oblast Dolomity Superski je právem označována za skutečný ráj zimních sportů. Obrovská rozloha a krásné přírodní scenérie dělají z oblasti Dolomity Superski jedničku mezi lyžařskými regiony nejen v Itálii. Potěšení z lyžování umocňuje všudypřítomná krása majestátních hor a jejich obrovské štíty, obvykle pozlacené sluncem.

Skiareál Alpe Lusia a Val di Fiemme

Přímo mezi Val di Fassa a Val di Fiemme se nachází ski areál Alpe Lusia - Bellamonte/Moena, který je součástí Dolomity Superski. K dispozici budeme mít 30 kilometrů sjezdovek zasazených do nádherného prostředí Dolomit nedaleko přírodního parku Panaveggio. Všudypřítomné skalnaté štíty nám budou nabízet majestátní výhledy a ne jednu příležitost pro selfie. Pisty na severní straně Moeny jsou obtížnější, napínavější a nabízí zážitky i pro opravdu zkušené lyžaře. Jižní strana Bellamonte je naopak rájem pro rodiny s dětmi, jelikož jsou sjezdovky jednodušší, širší, prosluněné a s nádhernými výhledy na skalní masiv Pale di San Martino nebo třeba hřeben Lagorai. Nechybí zde ani jezdící koberecfun park, spousta restaurací a barů, či třeba dětský koutek pro úplně nejmenší. 6ti denní skipas nám umožní podívat se po celé oblasti Val di Fiemme a objevovat sjezdovky o délce více než 100 kilometrů.

Hotel Touring

Touring hotel se nachází v centru půvabného městečka Predazzo v údolí Fiemme v Trentinu-Alto Adige. Do střediska Alpe Lusia se dostaneme autem za 15 minut. Navíc přímo před hotelem je zastávka skibusu, který nás zaveze kam budeme potřebovat. Hotel disponuje privátním parkováním a pokoji pro 2, 3, 4 a 5 osob. Pokoje pro 4-5 osob jsou buď rodinné, tedy 1 místnost s 4-5 postelemi nebo jako 2 místnosti oddělené skleněnou příčkou. 

Po lyžování můžete vyrazit do centra Predazza na procházku a děti se mohou zbavit zbytku sil na hotelové diskotéce a večerním lemuřím programu. Pro rodiče jsou naplánovány tématické porady v hotelové restauraci.

 • Osmidenní pobyt v Dolomitech v horském městečku Predazzo (7 nocí) s 5 dny lyžování.
 • Ubytování v hotelu Touring s polopenzí.
 • Intenzivní výuka lyžování pro děti od 4 let, ve skupinkách dle pokročilosti (3 - 6 dětí).
 • Lyžujeme 5 dní s jedním dnem volna na regeneraci.
 • Přes den děti lyžují s lemuřími instruktory a po večeři je čeká večerní program s instruktory.
 • Výuka probíhá ve dvou blocích (dopolední a odpolední blok) - vaše dítě udělá během pobytu výrazný pokrok.
 • Začátečníky naučíme jezdit samostatně, u pokročilých vytříbíme styl a vylepšíme carvingový oblouk.
 • 6 denní skipas do celé lyžařské oblasti Val di Fiemme (ve volném dni využijeme skipas třeba na sáňky)
 • K dispozici je i instruktor pro dospělé.

Děti do 3 let včetně jsou bez nároku na lyžařskou školu.

Zálohu je možné uhradit ve výši 50% z ceny a doplatek do 100% měsíc před začátkem akce.

Pojištění storna

 • k pobytu doporučujeme zakoupit pojištění storna pobytu ve výši 2,5% z ceny - sjednává se zvlášť na dotaz (Lucka Slámová, tel. 604 866 639)
 • pojištění sjednáváme ve spolupráci s pojišťovnou Colonnade Insurance S.A.