Rodiče a děti v Dolomitech - Val di Fassa (Enrosadira)

Termíny, ceny a přihlášky

Termíny, ceny a přihlášky

V ceně je skipas Dolomity super ski (celá oblast Sella Rondy) 5ze6 dní. Pokud víte, že nepojedete za hranice Val di Fassa, můžeme vzít skipas pouze na tuto oblast (viz přihláška).

Doporučujeme pojištění storna pobytu.

8.2. - 15.2.  2025 8 dní
Přihlásit

Ceník termínu

Dospělý 26 880 
+  Skipas 5/6 DSS 10 700 
Cena balíčku 37 580 
Dítě 13 - 15 let 28 880 
+  Skipas 5/6 DSS 7 500 
Cena balíčku 36 380 
Dítě 8 - 12 let 23 880 
+  Skipas 5/6 DSS 7 500 
Cena balíčku 31 380 
Dítě 4 - 7 let 20 890 
Dítě 0 - 3 roky 6 700 

Užijte si pořádnou alpskou lyžovačku s celou rodinou v nádherném prostředí vysokých štítů italských Dolomit. Přes den děti lyžují s lemuřími instruktory v partě českých kamarádů a rodiče si mohou užít lyžařský den po svém. Děti mají na starosti ti nejlepší lemuří instruktoři a starají se o jejich zábavu na kopci i po lyžování večer na hotelu. Děti jezdí v malých skupinkách po 3-7 dle pokročilosti, takže výuka je velmi intenzivní. Během pobytu si děti najdou spoustu kamarádů, stejně tak jako rodiče.

Lyžařská oblast Dolomity Superski je právem označována za skutečný ráj zimních sportů. Obrovská rozloha a krásné přírodní scenérie dělají z oblasti jedničku mezi lyžařskými regiony nejen v Itálii. Potěšení z lyžování umocňuje všudypřítomná krása majestátních hor a jejich obrovské štíty, obvykle pozlacené sluncem.

Val di Fassa je bezesporu jedno z nejkrásnějších míst z celé oblasti Dolomit. Budete lyžovat přímo pod třemi impozantními skalními masivy Grupo del Sella a kochat se scenerií, která je naprosto úžasná, dechberoucí a nikdy se neomrzí. Svůj ideální svah si zde najde opravdu každý. My však doporučujeme nehoblovat zde jen jednu sjezdovku, ale prozkoumat i další údolí a vyzkoušet si sjezdovku, na které se jezdí světový pohár ve Val Gardena nebo si dát extrémně dlouhý svah na nejvyšší hoře Marmolada. Lyžaře v kondici určitě nemine celodenní lyžařský výlet Sella ronda kolem celého masivu Grupo de Sella přes čtyři údolí a čtyři sedla. Je dlouhý 40 km a nikomu pak nebudeme říkat, že 24 km z nich bylo lanovkama :). Pro začínající lyžaře máme super bleděmodrou sjezdovku, která vede přímo kolem restaurace, odkud máte parádní přehled o pokroku lemuřích lyžařů.

Sport Hotel Enrosadira

Sport Hotel Enrosadira *** se nachází v malebném horském městečku Campitello di Fassa, cca 500m od kabiny Col Rodella vedoucí do oblasti Campitello - Col Rodella a 3 km od lanovky Belvedere, kterou jsme využívali minulý rok. Ke kabině nás doveze hotelový shuttle, nebo můžeme 100m dojít na skibus. V hotelu máme k dispozici pokoje dvoulůžkové (těch je nejvíce), 4 třílůžkové a 3 čtyřlůžkové (manželská postel a patrová postel). Postele jsou vždy v jedné místnosti. Pokud jako rodiče toužíte po soukromí, ideální jsou dva dvoulůžkové pokoje vedle sebe. Hotel je třípatrový bez výtahu.

Po lyžování můžete buď podniknout procházku po městečku nebo uvolnit svaly i mysl v menší hotelové relax zóně se dvěma saunami.

Kuchyně hotelu pod vedením šéfkuchaře s desítkami let zkušeností vás potěší autentickými a zdravými pokrmy odborně připravenými kvalifikovaným personálem. Vychutnáte si jednoduchá jídla s nezaměnitelnou chutí i vynikající národní a mezinárodní jídla, která doplníme italským vínem či vychlazeným pivem. Snídaně jsou formou bufetu (vše od ovoce, zeleniny, až po šunku, speck a různé druhy sýrů), večeře je servírovaná, vybíráme z vícechodového menu v italském stylu.

Pro večerní dětský program nám majitelé vyhradili Tavernu, abychom měli soukromí, v hotelu je dále společenská místnost a hotelový bar pro programy dospěláků.


Stránky hotelu

V ceně pobytu

 • Osmidenní pobyt v Dolomitech v horském městečku Campitello di Fassa (7 nocí) s 5 dny lyžování.
 • Ubytování v hotelu Enrosadira*** s polopenzí.
 • Intenzivní výuka lyžování pro děti od 4 let, ve skupinkách dle pokročilosti (3 - 7 dětí).
 • Lyžujeme 5 dní s jedním dnem volna na regeneraci (v Canazei je príma areál pro děti na vyblbnutí).
 • Přes den děti lyžují s lemuřími instruktory a před večeři je čeká pohádkový program.
 • Výuka probíhá ve dvou blocích (dopolední a odpolední blok) - vaše dítě udělá během pobytu výrazný pokrok.
 • Začátečníky naučíme jezdit samostatně, u pokročilých vytříbíme styl a vylepšíme carvingový oblouk.
 • Skipas na 5 dní ze 6 do celé lyžařské oblasti Dolomity Superski.
 • K dispozici je i jeden instruktor pro dospělé.
 • Děti do 3 let včetně jsou bez nároku na lyžařskou školu.

Cena za ubytování dítěte je fixní

Zálohu je možné uhradit ve výši 50% z ceny a doplatek do 100% měsíc před začátkem akce.

SKIPAS: V případě zájmu je možné vzít místo skipasu 5/6 na oblast Dolomity superski (DSS) skipas na celých 6 dní, nebo vzít pouze na oblast Fassa/Carezza, který vychází levněji (ceny v přihlášce).
Skipas Val di Fassa/Carezza zahrnuje lyžování v oblasti Ciampac (Alba di Canazei), Belvedere (Canazei), Col Rodella (Campitello di Fassa), Buffaure (Pozza di Fassa, Aloch), Catinaccio (Vigo di Fassa).

Pojištění storna

 • K pobytu doporučujeme zakoupit pojištění storna pobytu ve výši 2,5% z ceny - sjednává se zvlášť na dotaz (Lucka Slámová, tel. 604 866 639)
 • Pojištění sjednáváme ve spolupráci s pojišťovnou Colonnade Insurance S.A.

Doprava

středisko Val di Fassa je z ČR vzdálené cca 750 km (9-10 hodin)

Na co se můžete těšit?

Program 8 dní - 7 nocí, 5 dní lyžování

1. den: sraz kolem 17 hodiny na hotelu Enrosadira, ubytování, seznámení, večeře v 19:00
2. - 4. den: snídaně (7:30), dopolední lyžování (10-12), oběd s rodiči (12-13:30), odpolední lyžování (13:30-15:30), program, večeře (19:00)
5. den: volný den - možnost navštívit aquapark vzdálený 5 minut od hotelu či zablbnout na dětské bobové dráze
6. - 7. den: snídaně, dopolední lyžování, oběd s rodiči, odpolední lyžování, program, večeře
8. den: snídaně (8:00), odjezd