Rodiče a děti v Beskydech (Kohútka)

Termíny, ceny a přihlášky

Termíny, ceny a přihlášky

Cena zahrnuje: Ubytování na 5 nocí s plnou penzí, lyžařskou školu - 4 dny lyžování, animační program, pobytovou taxu
Cena nezahrnuje: Dopravu, skipas
Zálohu je možné uhradit ve výši 50% z ceny, doplatek měsíc před začátkem akce.

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

Užijte si naplno lyžařskou dovolenou s celou rodinou a starost o zábavu vašich dětí nechte na lemuřím instruktorském týmu. Postaráme se o jejich zábavu od rána do večera a vy si můžete pořádně zalyžovat a relaxovat. Všechny děti čekají 4 lyžařské dny se 4 hodinami lyžařské školy denně a zábavný večerní program každý den. Pro rodiče, kteří chtějí zlepšit své lyžařské umění, je k dispozici i instruktor pro dospělé. S Lemurem vaše děti lyžují v partě kamarádů, s kterými blbnou nejen na svahu, ale i během večerních programů. Mají je na starosti ti nejlepší lemuří instruktoři. Děti jezdí v malých skupinkách po 3 - 7 dle pokročilosti, takže výuka je velmi intenzivní. Během pobytu si děti najdou spoustu kamarádů a dovolenou si opravdu užijí, stejně tak, jako vy.

Kohútka
Kohútka

Ski areál Kohútka

Skicentrum Kohútka patří jednoznačně mezi nejlepší areály v Beskydech. Lyžařské středisko se rozprostírá v nadmořské výšce 715 až 913 metrů. Kvalitního lyžování si užijí jak začátečníci, tak i pokročilí lyžaři. Pro náročnější lyžaře je připravena i černá sjezdovka o délce 850 metrů. Celková délka tratí činí 6 610 metrů. V areálu je 5 vleků a jedna sedačková lanovka. Ski areál Kohútka nabízí svým návštěvníkům deset denně upravovaných sjezdovek jejichž kvalitu zlepšuje umělé zasněžování. Pro nejmenší je v provozu pojízdný přepravní koberec. 

Permonik
Permonik

Hotel Permoník

Horský hotel Permoník v Novém Hrozenkově leží v malebném údolí Vranča na úpatí Javorníků v Beskydech. Hotel disponuje dvoulůžkovými, třílůžkovými, čtyřlůžkovými pokoji a apartmány. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením. K dispozici je restaurace s terasou a barem, možnost připojení přes wifi zdarma, dvoudráhová kuželna, tělocvična s umělým povrchem vhodným pro aerobik, posilovna, stolní tenis, sauna.

V ceně pobytu

 • Intenzivní 4denní výuka lyžování pro děti od 4 let, v 3 - 7členných skupinkách dle pokročilosti
 • Ubytování v penzionu s plnou penzí
 • Přes den děti lyžují s instruktory a po večeři je čeká zábavný pohádkový program
 • Výuka probíhá 4 dny pondělí - čtvrtek ve dvou blocích (dopolední a odpolední blok) - vaše dítě udělá během pobytu výrazný pokrok
 • Začátečníky naučíme jezdit samostatně, u pokročilých vytříbíme styl a vylepšíme carvingový oblouk
 • K dispozici je i instruktor pro dospělé
 • Lyžařská škola je určena pro děti od 4 let. Děti od 3 let do výuky zapojujeme také, intenzitu výuky upravujeme schopnostem a fyzickým možnostem dětí.
 • V ceně není zahrnuta cena skipasu a doprava (cena 4denního skipasu je 2 230 Kč dospělý, 930 Kč dítě, 200 Kč/den dětský park).

Zálohu je možné uhradit ve výši 50% z ceny, doplatek do 100% měsíc před začátkem akce. Možnost půjčení lyžařského vybavení pro děti (800 Kč/pobyt; objednání při průchodu přihláškou).

Na co se můžete těšit?

Program 6 dní - 5 nocí, 4 dny lyžování

 • 1. den: sraz mezi 15 a 17 hodinou v Hotelu Permoník, ubytování, večeře, seznámení, večerní program pro děti 
 • 2. - 5. den: snídaně (7:30), dopolední lyžování (9:30 - 11:30), oběd v penzionu (12:30-13:30), odpolední lyžování (14:00 - 16:00), 18:00 večeře, 19-20 večerní program pro děti
 • 6. den: snídaně (8:00), odjezd