Rodiče a děti v Beskydech (Horní Bečva)

Termíny, ceny a přihlášky

Termíny, ceny a přihlášky

Cena zahrnuje: Ubytování s plnou penzí, lyžařskou školu, animační program, pobytovou taxu
Cena nezahrnuje: Dopravu, skipas
Zálohu je možné uhradit ve výši 50% z ceny, doplatek měsíc před začátkem akce.

11.3. - 18.3.  2023 8 dní
Přihlásit

Ceník termínu

Dítě 1 - 2 roky zdarma
Dítě 3 - 11 let 12 650 
Teenager 12 - 17 let 14 850 
Dospělý 13 750 

Užijte si naplno lyžařskou dovolenou s celou rodinou a starost o zábavu vašich dětí nechte na lemuřím instruktorském týmu. Postaráme se o jejich zábavu od rána do večera a vy si můžete pořádně zalyžovat a relaxovat. Všechny děti čeká 5 lyžařských dní se 4 hodinami lyžařské školy denně a zábavný večerní program každý den. Pro rodiče, kteří chtějí zlepšit své lyžařské umění, je k dispozici i instruktor pro dospělé. S Lemurem vaše děti lyžují v partě kamarádů, s kterými blbnou nejen na svahu, ale i během večerních programů. Mají je na starosti ti nejlepší lemuří instruktoři. Děti jezdí v malých skupinkách po 3 - 7 dle pokročilosti, takže výuka je velmi intenzivní. Během pobytu si děti najdou spoustu kamarádů a dovolenou si opravdu užijí, stejně tak, jako vy.

Penzion Na Lůkách

Penzion Na Lůkách je letos nově zrekonstruovaný a otevřený penzion v Horní Bečvě, v blízkosti lyžařských areálů Rališka a Sachova Studánka. Poloha penzionu je ideální jak pro aktivní trávení dovolené, tak pro odpočinek. V okolí je několik perfektních turistických tras. V zimě jsou pak výhodou ideální podmínky pro běžkaře. Součástí penzionu je restaurace s krbem, televizorem a barem. K odpočinku dopomůže i zdejší sauna. Nechybí ani hřiště, kulečník, ruské kuželky a venkovní ohniště. Penzion Na Lůkách disponuje dvou až čtyřlůžkovými pokoji s možností přistýlek. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sociálním zařízením a připojení k internetu. Celková kapacita penzionu je 40 lůžek.

Ski areál Rališka a Sachova studánka

V dosahu cca 10 min máme od penzionu 2 lyžařské areály dostupné autem nebo skibusem, výběr areálu bude záviset na sněhových podmínkách.

Lyžařský areál Rališka leží v nadmořské výšce 605 – 729 m.n.m. a disponuje 3 lyžařskými vleky (dvousedačková lanovka Doppelmayr a Tatrapoma, oba s délkou 400 metrů a dětský vlek Skill o délce 160 m) a čtyřmi sjezdovými tratěmi v délce 200 m až 550 m. Umělé zasněžování zajišťují sněhová děla firmy Areco, o úpravu sjezdových tratí se stará sněžné pásové vozidlo Kässbohrer Pisten Bully. 

Skiareál U Sachovy studánky leží v nadmořské výšce 640 – 750 m.n.m. Disponuje třemi pomami (o délce 600 m, 450 m a 150 m) a dvěma dětskými vlíčky. Lyžařské svahy jsou vhodné k rekreačnímu lyžování rodin s dětmi, výuku lyžování školních lyžařských kurzů. Povrchy svahů jsou pravidelně upravovány před začátkem denního lyžování a před začátkem večerního lyžování. Pro ty nejmenší je v areálu dětský provazový vlek a kolotoč. V případě nedostatku sněhu je vybudováno v celém areálu umělé zasněžování.

V ceně pobytu

 • Intenzivní výuka lyžování pro děti od 4 let, v 3 - 7členných skupinkách dle pokročilosti
 • Ubytování v penzionu s plnou penzí
 • Přes den děti lyžují s instruktory a po večeři je čeká zábavný pohádkový program
 • Výuka probíhá ve dvou blocích (dopolední a odpolední blok) - vaše dítě udělá během pobytu výrazný pokrok
 • Začátečníky naučíme jezdit samostatně, u pokročilých vytříbíme styl a vylepšíme carvingový oblouk
 • K dispozici je i instruktor pro dospělé
 • Lyžařská škola je určena pro děti od 4 let. Děti od 3 let do výuky zapojujeme také, intenzitu výuky upravujeme schopnostem a fyzickým možnostem dětí.
 • V ceně není zahrnuta cena skipasu a doprava.

Zálohu je možné uhradit ve výši 50% z ceny, doplatek do 100% měsíc před začátkem akce. Možnost půjčení lyžařského vybavení pro děti (1 000 Kč/pobyt; objednání při průchodu přihláškou).

Na co se můžete těšit?

Program 8 dní - 7 nocí, 5 dní lyžování

 • 1. den: sraz mezi 15 a 17 hodinou v Penzionu Na Lůkách, ubytování, večeře, seznámení, večerní program pro děti 
 • 2. - 4. den: snídaně (7:30), dopolední lyžování (9:30 - 11:30), oběd v penzionu (12:30-13:30), odpolední lyžování (14:00 - 16:00), 18:00 večeře, 19-20 večerní program pro děti
 • 5. den: volný den - dáme Vám pár tipů, kam vyrazit
 • 6. - 7. den: snídaně, dopolední lyžování, oběd, odpolední lyžování, večeře, večerní program pro děti
 • 8. den: snídaně (8:00), odjezd