Rodiče a děti - Deštné v Orlických horách

Termíny, ceny a přihlášky

Termíny, ceny a přihlášky

Cena zahrnuje: Ubytování na 6 nocí s plnou penzí, lyžařskou školu - 4 dny lyžování na 4 hodiny denně, animační program, pobytovou taxu.
Cena nezahrnuje: Dopravu, skipas (přidáme do přihlášky, jakmile budeme vědět cenu na 2025).
Zálohu je možné uhradit ve výši 50% z ceny, doplatek měsíc před začátkem akce.

9.2. - 15.2.  2025 7 dní
Přihlásit

Ceník termínu

Dospělý 15 600 
Dítě 0 - 2 roky 1 815 
Dítě 3 roky 2 500 
Dítě 4 - 5 let 15 500 
Dítě 6 - 11 let 15 500 
Teenager 12 - 17 let 17 050 

Užijte si naplno lyžařskou dovolenou s celou rodinou a starost o zábavu vašich dětí nechte na lemuřím instruktorském týmu. Postaráme se o jejich zábavu od rána do večera a vy si můžete pořádně zalyžovat a relaxovat. Všechny děti čekají 4 lyžařské dny se 4 hodinami lyžařské školy denně a zábavný večerní program každý den. Pro rodiče, kteří chtějí zlepšit své lyžařské umění, je k dispozici i instruktor pro dospělé. S Lemurem vaše děti lyžují v partě kamarádů, s kterými blbnou nejen na svahu, ale i během večerních programů. Mají je na starosti ti nejlepší lemuří instruktoři. Děti jezdí v malých skupinkách po 3 - 7 dle pokročilosti, takže výuka je velmi intenzivní a na konci pobytu je vždy vidět veliký pokrok.

Skicentrum Deštné v Orlických horách

areal
areal

Deštné v Orlických horách leží v nadmořské výšce 650 metrů v údolí říčky Bělé a Deštenského potoka. Lyžařský areál je po právu známý jako areál vhodný jak pro děti, tak pro dospělé. Sjezdovým lyžařům nabízí na jeden skipas tratě všech obtížností. O dostatečnou sněhovou pokrývku se stará výkonný zasněžovací systém. Areál je rozdělený na dvě části, jedna je vhodná pro rodiny s dětmi a začátečníky, druhá spíše pro zkušenější sportovce. Rodinnou část lemuje dětská zábavná dráha se sněhovými boulemi a hračkami. Ve dvou vzájemně propojených areálech naleznete celkem čtyři vleky a dvě lanovky. Kotvy a dvousedačka se nachází v Areálu Marta I (na rok 2025 bude vyměněna za šestisedačku), čtyřsedačka a kotva je v Areálu Marta II. Nedávnou novinkou je také značné rozšíření lesní části modré sjezdovky.

Lemuři mohou naskočit hned naproti chatě na novou 6-seačkovou lanovku, k dětskému parku pro začátečníky se dopravíme místním skibusem nebo lemuří dodávkou.

Horský hotel Alba

ALBA
ALBA

Nově rekonstruovanou horskou chatu Albu naleznete v horní části malebné vesničky Deštné, přímo při dojezdu Závodní sjezdovky. Svým historickým rázem, horským charakterem a vybavením uspokojí nejen klasické turisty, rodiny s dětmi, ale i romantiky, kteří touží po ubytování s nádechem zašlých časů. Pokoje jsou rozmístěny do 3 pater se schodištěm bez výtahu, jsou stylově vybavené, útulné, čisté, s novým sociálním zařízením se sprchovým koutem. V lyžárně je velké ústřední topení. V hotelu jsou 2, 3, 4 a 5 lůžkové pokoje. Některé manželské postele sestávají ze dvou samostatných postelí (s mezírkou mezi matracemi uprostřed). Pro děti je v restauraci dětský koutek a v patře ubytovací části dětská herna, kde po uzavření restaurace mohou rodiče vystřídat děti na večerní poradu

Nabízí se vám zde neopakovatelná atmosféra nádherné přírody, klidu, čistého vzduchu a pohádkových příběhů o zimním vládci Orlických hor Rampušákovi a princezně Kačence, patronce Orlických hor.

V ceně pobytu

  • Ubytování v hotelu s plnou penzí (snídaně studenou formou, oběd - polévka a hlavní chod, večeře hlavní chod a salát)
  • 4 dny lyžování s 1 volným dnem
  • Lyžařská škola je určena pro děti od 4 let, 3 - 7členné skupinky dle pokročilosti 
  • Přes den děti lyžují s instruktory a po večeři je čeká zábavný pohádkový program
  • Výuka probíhá ve dvou blocích (dopolední a odpolední blok) - vaše dítě udělá během pobytu výrazný pokrok
  • Začátečníky naučíme jezdit samostatně, u pokročilých vytříbíme styl a vylepšíme carvingový oblouk
  • K dispozici je i instruktor pro dospělé (výuka dle domluvy a pokročilostí)
  • V ceně není zahrnuta cena skipasu a doprava (cena 2024: skipas 4z5: dospělý 2 880 Kč, dítě 6-11 let 2 040 Kč, předpokládaná cena bude max o 10% vyšší)
  • Zálohu je možné uhradit ve výši 50% z ceny, doplatek do 100% měsíc před začátkem akce. Možnost půjčení lyžařského vybavení pro děti (800 Kč/pobyt; objednání při průchodu přihláškou)

Hotel disponuje jedním prostorným apartmánem s dvěma pokoji (5+2), koupelnou s vanou a minikuchyňkou (dřez, mikrovlnka, lednice, konvice) - příplatek za tento pokoje je 770 Kč/dospělý.

Doporučujeme pojištění storna - v případě zájmu vyřešíte přes nás, platbu je nutno provést zároveň s úhradou zálohy.

Jak to bude probíhat?

Program 7 dní - 6 nocí, 4 dny lyžování

neděle: sraz mezi 15 a 17 hodinou na Hotelu Alba, ubytování, večeře, seznámení, večerní program pro děti 
pondělí - úterý: snídaně (7:30), dopolední lyžování (9:30 - 11:30), poté návrat na hotel na lyžích nebo skibusem, oběd v hotelu (12:30-13:30), odpolední lyžování (14:00 - 16:00), 18:00 večeře, 19-20 večerní program pro děti
středa: volný den (individuální program - doporučujeme: rozhledna Velká Deštná, výlet na Masarykovu chatu a zpět na lopatách)
čtvrtek - pátek: dopolední a odpolední lyžování, dětský program
sobota: snídaně (8:00), odjezd

Hotel je přímo naproti nástupu na lanovku. Na oběd se tedy vracíme na lyžích, pro lyžaře na vzdálenější sjezdovce bude domluvený skibus. Auta tedy pro dopravu na svah a ze svahu nebudou nutná.