Pobyt pro rodiče a prarodiče s dětmi na Peksáku

Termíny a přihlášky

Termíny a přihlášky

Začínáme v neděli obědem a končíme další neděli snídaní.
V případě přihlášení do 28.2.2019 možnost úhrady zálohy ve výši 10% z ceny, po 1.3. 2019 možnost úhrady zálohy ve výši 50 % (doplatek do 50% ceny u včasných přihlášek), doplatek do 100% měsíc před zahájením pobytu.

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

Letní prázdninové dobrodružství spojené s pobytem v přírodě rodičů nebo prarodičů a dětí ve věku 1,5 - 5 let.

Na rodiče a děti čeká pestrý program se spoustou her a zábavy. Celý týden se budeme bavit hrami v lese, tancováním, pohybovými aktivitami a až se unavíme běháním a skákáním, vydýcháme se u tvořivých dílniček, okoukneme montessori hračky a pomůcky, zablbneme v řece, na louce a když bude vedro půjdeme zase do lesa stavět domečky pro skřítky. Dospěláci se mohou těšit na parádní relax v přírodě, ale také na večerní posezení u táborového ohně.

peksak

Na co se můžeme těšit?

Děti a rodiče budou rozděleni do oddílů. Pro děti jsou připravené dopolední a odpolední aktivity rodiče je doprovází a mohou si užít senzační týden společně se svými dětmi. Nebudou chybět také večerní programy pro děti, třeba u táboráku. Program zajišťují zkušení lemuří oddíloví vedoucí ve spolupráci s rodiči.

peksak

Kde budeme spát a co budeme jíst?

Ubytování a stravování je zajištěno v rekreačním areálu Peksův Mlýn, ve 4-lůžkových chatkách.
Bříška si naplníme 5x denně a samozřejmostí je také celodenní pitný režim.

Začínáme v neděli obědem a končíme další neděli snídaní.

Adresa tábora: LDT Peksův mlýn, Zblovice 671 07, pošta Uherčice 
(GPS: 15.69592 E, 48.95542 N )

Rekreační středisko Peksův Mlýn

Letní areál Peksův mlýn leží v zalesněném údolí řeky Želetavky u Vranovské přehrady, asi 2 km od hradu Bítov a Cornštejn.  V areálu tábora jsou čtyřlůžkové chatky, bazén, volejbalové i fotbalové hřiště, venkovní i vnitřní stolní tenis, fotbálek, kulečník. Výhodou tábora je ideální umístění v přírodě u říčky, avšak s dobrou dostupností, vlastním zázemím (kuchyně, sociální zařízení a ošetřovna s izolací v budově, pro případ horšího počasí s klubovnou i jídelnou).

Věk
Tábor je určen pro děti od 1,5 roku – do 5 let, a dospělé od 18 do 99 let

Termín
4.8. -11. 8. 2019

Cena
3 500,- Kč / dospělý, 3 500,- Kč / dítě

Cena zahrnuje – ubytování 7 nocí, stravování 5x denně, celodenní program, pitný režim, upomínkové předměty

Doprava - vlastní

V případě přihlášení do 1.3.2019 možnost úhrady zálohy ve výši 10% z ceny, v případě přihlášení po 1.3. 2019 možnost úhrady zálohy ve výši 50 %, doplatek měsíc před zahájením pobytu.