Lemuří pomoc obcím postiženým tornádem

Termíny, ceny a přihlášky

Termíny, ceny a přihlášky

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

Pomozte nám pomoci

Lemur nabízí pomoc obcím postiženým tornádem v tom, co umí nejlépe. Postaráme se zdarma o děti rodin z jižní Moravy postižených živelnou pohromou, a to formou příměstského tábora. Rodiče těchto dětí budou v následujících týdnech a měsících řešit problémy, které si málokdo z nás dokáže představit. My jim vyřešíme alespoň jednu z jejich starostí a postaráme se o jejich děti, a to tak zábavnou formou, abychom je alespoň přes den na chvíli vytrhli z prostředí, které připomíná postapokalyptický film, a které bylo dříve jejich domovem.

Věříme, že společným úsilím všech dobrých lidí se podaří jejich domovy znovu vybudovat a do té doby se budeme my snažit o to, aby tyto děti dále prožívaly dětství jak má být!

Kdo umí stavět domy, ať je teď pomůže znovu postavit. My se umíme starat o zábavu dětí a jdeme do toho.

Pojďte do toho s námi a přispějte na tento program finanční částkou, kterou uznáte za vhodnou a kterou si můžete dovolit. Veškeré finanční prostředky, které budou touto formou vybrány, budou použity výhradně na pokrytí nákladů spojených s tímto programem. Pokud bude vybráno více prostředků, než budeme schopni v tomto programu uplatnit, bude celá zbývající část poskytnuta postiženým obcím ve formě finančního daru.

Ráno děti odjedou odsud:

a přes den mohou zažít třeba toto:

Jak na to?

Pokud chcete přispět, klikněte na modré tlačítko "Termíny, ceny a přihlášky", v přihlášce zadáte sebe jako účastníka a vyberete jednu z částek v nabídce "Volitelné služby". Platbu je možné uhradit ihned kartou nebo vybrat platbu převodem (emailem vám přijdou platební instrukce). Pokud si nevyberete částku z nabízených možností, můžete zvolit "Příspěvek libovolný - pouze převodem" a pod zaslaným variabilním symbolem převést libovolnou částku.

Děkujeme společnosti Eng.Co.Cz, která nabídla pomoc s financováním tohoto programu. Přispějte i vy, protože žádná pomoc při takovéto katastrofě nebude dost velká.

Děkujeme, že pomáháte!