Víkendové bruslení pro děti 4 - 10 let - kluziště Vodova

Termíny a přihlášky

Termíny a přihlášky

Přihlašujete se na jednotlivé termíny. Cena za 1 lekci (1 hodina) je 300 Kč.

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

Kurz bruslení je určen pro všechny děti, které se chtějí naučit nebo se zdokonalit v této u nás tradiční a velmi oblíbené pohybové aktivitě. V duchu všech lemuřích sportovních radovánek chceme, aby bruslení děti především bavilo, těšily se na něj a z kurzu si kromě nabytí nových dovedností odnesly i spoustu dalších zážitků. Začátečníci ochutnají, jestli jsou „citrónky“ na bruslích také kyselé, vyzkouší, jak chodí medvídci a jak se jezdí na koloběžce. Pokročilejší bruslaři se budou prohánět a slalomovat mezi zvířátky a při nácviku jízdy vzad se přesvědčí, jestli má rak těžký život. Všichni si ale především užijeme spoustu her a zábavy, o což se postará osvědčený tým lemuřích instruktorů.

12304334_1085742544769343_5868197056509701565_o

Jak kurz probíhá

Kurz bruslení na kluzišti Vodova je vypsán na 11 jednotlivých hodinových lekcí, přihlašování probíhá na každou lekci zvlášť. Scházíme se 15 – 20 minut před začátkem, děti připravíte na bruslení a dále už se o ně starají instruktoři. Děti jsou rozřazeny podle úrovně bruslení a věku. Výuková jednotka trvá 60 minut, instruktoři dělají přestávky podle únavy dětí. V průběhu výuky je zajištěn přísun teplých nápojů.

Při výuce využíváme pomůcky, které dětem pomáhají posouvat se v metodické řadě. Začátečníkům pomáhají bruslit tuleni a můžou se opřít o branky, bruslíme mezi terčíky a kužely, s pěnovými hady, obručemi, překračujeme překážky, jezdíme dopředu i dozadu, trénujeme zastavení, ale i pády a vyzkoušíme i hokej.

vodova1

Kde bruslíme

Kluziště Vodova - sportovní areál Vodova 108, Brno. Rozměry ledové plochy: délka 56 m, šířka 26 m. Lemur má pro výuku vyhrazenou polovinu kluziště, kapacita kurzu je 25 dětí.

Co s sebou

Lední brusle, zimní rukavice, helma - lyžařská, chrániče (na inlajny - loketní, kolenní, zápěstní), sportovní oblečení. Půjčovna - pokud nemáte brusle, můžete využít půjčovnu v areálu, brusle je možné zamluvit dopředu.

 

vodova2

Forma výuky

Skupinová výuka (začátečníci – max. 4 děti ve skupině, pokročilí – max. 7 dětí ve skupině)

Cena

300,- Kč