Lyžování pro ZŠ Five Star

Termíny a přihlášky

Termíny a přihlášky

Cena je za 6 lekcí, v době jarních prázdnin je přestávka, pokračujeme po prázdinách
leden - únor
Přihlásit
Rozvrh
pátek
ZŠ Five Star, Lány 34 (odjezd: 08:30, příjezd 12:45)

Ceník termínu

Dítě 3 - 11 let 3 990 

Program je zaměřen na výuku lyžování pro žáčky mateřských škol. Cílem programu je seznámení dětí se základy sjezdového lyžování, osvojení si nových dovedností v závislosti na předchozí úrovni malého lyžaře (začátečník, mírně pokročilý, pokročilý) a vytvoření kladného vztahu ke sněhu a zimním sportům obecně. Výuka probíhá skupinovou formou v kolektivu stejně starých kamarádů, s využitím vhodných didaktických pomůcek, průpravných cvičení a her, tak, aby se pro Vaše dítě stalo lyžování především zábavou.

jak probíhá
jak probíhá

Jak kurz probíhá

Autobus s instruktory vždy přijede až k Vaší škole vždy v pátek v 8:30, kde převezmeme děti ze ZŠ i z MŠ, které již budou připraveny oblečené. Následuje odjezd do lyžařského areálu, kde probíhá 2 hodinový výukový blok, proložený krátkou přestávkou s občerstvením. Po ukončení výuky odvezeme děti zpět do školy a školky, návrat cca 12:45.

Výuka probíhá 1x týdně po dobu 6 týdnů. Dětem bezplatně zapůjčíme helmu i vestičku, v průběhu výuky je zajištěn přísun teplých nápojů.

 

skiareál
skiareál

Ski areál

Ski areál Fajtův kopec jsme vybrali na základě vhodných podmínek pro výuku dětí z MŠ (cvičná louka, provazové vleky, dostatek prostoru, zázemí), přístupu provozovatele areálu a dobré dojezdové vzdálenosti (autobusem po dálnici 40 min.). Areál má kompletní zasněžovací systém a rolbu, k dispozici jsou přenosné dětské vleky, pro pokročilé pak kotva s přepravní kapacitou 1000 osob za hodinu. Přímo v areálu je parkoviště, děti tak mohou z autobusu rovnou na svah.

Věk

Kurz je určen pro děti od 4 let (mladší po domluvě).

Lyžařská úroveň

Začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí (viz přihláška).

Forma

Skupinová výuka (začátečníci – max. 4 děti ve skupině, pokročilí – max. 6 dětí ve skupině).

 

Vybavení

Pokud nemáte vlastní lyže a lyžáky, můžete si je zapůjčit od nás za 100,- Kč na jeden výukový den, tedy 600,- Kč na celý program, případně 350,- Kč - jen lyže nebo jen lyžáky.

Termín

Kurz začíná v lednu, délka kurzu 6 týdnů (s přerušením na jarní prázdniny). Vždy v pátek 8:30 - 12:45 včetně dopravy.

Předpokládaný termín: 7.1. - 22.2. 2019 (s přerušením na jarní prázdniny 11. - 15.2.)

Konec přihlašování: 30.11.2018.

Cena

Cena za 6-týdenní kurz je 3 990,- Kč, pojištění 100,- Kč.

U přihlášek přijatých do konce září je možné uhradit zálohu 50 %, doplatek do 15.10.2019. U přihlášek přijatých po 1.10.2019 - úhrada plné ceny.

Platbu je nutné uhradit do 10ti dnů od přihlášení

Úrazové pojištění

kooperativa
kooperativa

Ke kurzům pro mateřské a základní školy nabízíme ve spolupráci s pojišťovnou Kooperativa zvýhodněné úrazové pojištění. Toto pojištění se vztahuje na účast na kurzech pořádaných Lemur VSA s.r.o. včetně dopravy. Jedná se o doplňkové úrazové pojištění, které nenahrazuje základní zdravotní pojištění. Toto pojištění si můžete objednat v přihlášce. Více info