Lyžování pro ZŠ Five Star

Termíny, ceny a přihlášky

Termíny, ceny a přihlášky

Cena je za 6 lekcí.

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

Program je zaměřen na výuku lyžování pro žáčky mateřských škol. Cílem programu je seznámení dětí se základy sjezdového lyžování, osvojení si nových dovedností v závislosti na předchozí úrovni malého lyžaře (začátečník, mírně pokročilý, pokročilý) a vytvoření kladného vztahu ke sněhu a zimním sportům obecně. Výuka probíhá skupinovou formou v kolektivu stejně starých kamarádů, s využitím vhodných didaktických pomůcek, průpravných cvičení a her, tak, aby se pro Vaše dítě stalo lyžování především zábavou.

jak probíhá
jak probíhá

Jak kurz probíhá

Autobus s instruktory vždy přijede až k Vaší škole vždy v pondělí v 13:15, kde převezmeme děti ze ZŠ, které již budou připraveny oblečené. Následuje odjezd do lyžařského areálu, kde probíhá 2 hodinový výukový blok, proložený krátkou přestávkou s občerstvením. Po ukončení výuky odvezeme děti zpět do školy a školky, návrat cca 17:15.

Výuka probíhá 1x týdně po dobu 6 týdnů. Dětem bezplatně zapůjčíme helmu i vestičku, v průběhu výuky je zajištěn přísun teplých nápojů.

 

skiareál
skiareál

Ski areál

Ski areál Fajtův kopec jsme vybrali na základě vhodných podmínek pro výuku dětí (cvičná louka, provazové vleky, dostatek prostoru, zázemí), přístupu provozovatele areálu a dobré dojezdové vzdálenosti (autobusem po dálnici 40 min.). Areál má kompletní zasněžovací systém a rolbu, k dispozici jsou přenosné dětské vleky, pro pokročilé pak kotva s přepravní kapacitou 1000 osob za hodinu. Přímo v areálu je parkoviště, děti tak mohou z autobusu rovnou na svah.

Věk

Kurz je určen pro děti od 4 let (mladší po domluvě).

Lyžařská úroveň

Začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí (viz přihláška).

Forma

Skupinová výuka (začátečníci – max. 4 děti ve skupině, pokročilí – max. 6 dětí ve skupině).

 

Vybavení

Pokud nemáte vlastní lyže a lyžáky, můžete si je zapůjčit od nás za 150,- Kč na jeden výukový den, tedy 900,- Kč na celý program, případně 600,- Kč - jen lyže.

Termín

Kurz začíná v lednu, délka kurzu 6 týdnů. Vždy v pondělí 13:15 - 17:15 včetně dopravy.

Předpokládaný termín: 3.1. - 7.2. 2022.

Konec přihlašování: 30.11.2021.

Cena

Cena za 6-týdenní kurz je 4 760,- Kč, úrazové pojištění 90,- Kč.

U přihlášek přijatých do 15.11.2021 je možné uhradit zálohu 50 %. Termín pro doplatek do plné ceny je 1.12.2021.

Platbu (zálohu) je nutné uhradit do 10ti dnů od přihlášení.

Úrazové pojištění

Ke kurzům pro mateřské a základní školy nabízíme ve spolupráci s pojišťovnou Colonnade Insurance zvýhodněné úrazové pojištění. Toto pojištění se vztahuje na účast na kurzech pořádaných Lemur VSA s.r.o. včetně dopravy. Jedná se o doplňkové úrazové pojištění, které nenahrazuje základní zdravotní pojištění. Toto pojištění si můžete objednat v přihlášce. Více info