Bubblemaker

Termíny, ceny a přihlášky

Termíny, ceny a přihlášky

V současné době se nelze přihlásit na žádný termín.

Vstupní brána do světa potápění pro děti od 8 let. V kurzu Bubblemaker se děti postupně seznámí s kompletními základy potápění s přístrojem. Poprvé se nadechnou pod vodou, nafouknou své BCDčko (vyvažovací vesta), naučí se vznášet těsně nad dnem a mnoho dalšího. Program se skládá ze 4 ponorů v bazénu. Ty jsou ideální možností pro seznámení se s touto aktivitou, a také skvělou přípravou pro absolvování prvního certifikovaného kurzu - Junior Open Water Diver (Jr.OWD).

Díky zkušenostem, které s výukou dětí máme, víme, že časová dotace kurzu Jr.OWD (4 ponory v bazénu + 4 ponory na otevřené vodě) nemusí být pro někoho dostatečná. Právě proto je tu kurz Bubblemaker, který děti v poklidu bezpečně uvede do světa potápění, bez jakýchkoliv nároků na splnění jejich první certifikace.

Bubblemaker
Bubblemaker

Jak to probíhá

Kurz se skládá ze 4 ponorů, které probíhají v bazénu. Každý ponor trvá 60 minut a předchází mu podrobná instruktáž, ve které si řekneme základní informace týkající se bezpečnosti, potápěčského vybavení a samotného pobytu pod vodou. Následně si nachystáme výstroj, navzájem se zkontrolujeme a dlouhým krokem vkročíme do světa potápění

Během kurzu si děti osvojí základy potápění s přístrojem a získají důležitou důvěru a pocit bezpečí.

Kurz je určen pouze pro plavce.

S lemurem bezpečně

Celý kurz je koncipován tak, aby bezpečně přivedl malé potápěče k této aktivitě. O to se postará tým zkušených profesionálních potápěčů, kteří se při ponoru věnují maximálně 4 dětem. Všechny ponory navíc probíhají v hloubce 2 metrů a díky špičkové dětské výbavě značek TeclineMares se budou děti cítit jako ryba ve vodě!

Vybavení

Stačí mít plavky, ručník, dobrou náladu a chuť se potápět! O zbytek se postaráme my.

Základním předpokladem pro to, abyste si své ponory užili, je kvalitní a dobře padnoucí výstroj. Možnost zapůjčit si veškeré potřebné vybavení přímo od nás je samozřejmostí. Naše materiálové zázemí je unikátní díky širokému sortimentu dětského vybavení od značek Tecline a Mares, což nám umožňuje správně vybavit i ty nejmenší potápěče a nenahrazovat jejich vybavení nevhodnou a špatně sedící výstrojí pro dospělé. Disponujeme kvalitními dětskými neopreny, BCDčky, tanky, potápěčskými počítači a ostatním vybavením, které potřebujete pro Vaše podvodní zážitky. Navíc u nás máte možnost vyzkoušet i pokročilejší variantu vyvažovacích vest tzv. „křídla“.

Veškeré vybavení potřebné pro potápění je zahrnuto v ceně kurzu.

Chci se dál potápět!

Baví tě to? Pojď se stát certifikovaným potápěčem díky našim kurzům:

  • Základní kurz potápění (OWD/Jr.OWD) - Staňte se certifikovaným potápěčem!
  • Pokročilý kurz potápění (AOWD/Jr.AOWD) - Buďte pokročilý potápěč.
  • Kondiční ponory - Střihni si pohodový ponor nebo se zdokonaluj ve svých dovednostech.