Zkušební ponor v bazénu

Termíny, ceny a přihlášky

První krůček bývá nejtěžší. Přemýšlíte, jestli se do potápění vrhnout po hlavě nebo to naopak není nic pro Vás? Nejjednodušší je si to vyzkoušet. Při zkušebním ponoru, který probíhá v bazénu, nahlédnete do světa potápění společně s instruktorem, který Vás tímto prvním dobrodružstvím provede. Ponory jsou vhodné jak pro dospělé, tak i pro děti, případně celou rodinu!

Zkušební ponor v bazénu
Zkušební ponor v bazénu

Jak to probíhá

Před samotným ponorem si v úvodní instruktáži řekneme základní informace týkající se bezpečnosti, potápěčského vybavení a samotného pobytu pod vodou. Následně si nachystáme výstroj, navzájem se zkontrolujeme a dlouhým krokem vkročíme do světa potápění. Ponor probíhá v hloubce 2 až 5 metrů, podle Vašich dovedností. Čemu se budete při zkušebním ponoru věnovat závisí pouze na Vás. Můžete se jen tak vznášet, plavat nebo si vyzkoušet i některé dovednosti, které jsou součástí dalších kurzů v rámci certifikace PADI/IANTD.

 

S lemurem bezpečně

Celý ponor je koncipován tak, aby Vám bezpečně a v plné parádě ukázal tuto nádhernou aktivitu. O to se postará tým zkušených profesionálních potápěčů, kteří se při ponoru věnují maximálně 2 potápěčům. Ponor začíná v hloubce 2 metrů a díky špičkové výbavě značky Mares se budete cítit jako ryba ve vodě!

Vybavení

Stačí mít plavky, ručník, dobrou náladu a chuť se potápět! O zbytek se postaráme my.

Základním předpokladem pro to, abyste si své ponory užili, je kvalitní a dobře padnoucí výstroj. Možnost zapůjčit si veškeré potřebné vybavení přímo od nás je samozřejmostí, jsme však zcela unikátní díky širokému sortimentu dětského vybavení od špičkové značky Mares, jež nám umožňuje vybavit i ty nejmenší potápěče a tím pádem nenahrazovat jejich vybavení nevhodnou a špatně sedící výstrojí pro dospělé. Disponujeme kvalitními neopreny, BCDčky (vyvažovací vesta), tanky, potápěčskými počítači a ostatním vybavením, které potřebujete pro Vaše podvodní zážitky. Navíc u nás máte možnost vyzkoušet i pokročilejší variantu vyvažovacích vest tzv. „křídla“.

Veškeré vybavení potřebné pro potápění je zahrnuto v ceně ponoru.

Chci se dál potápět!

Líbí se Vám pod voudou? Pokud byste se chtěli stát potápěčem, vyzkoušejte některý z našich kurzů:

  • Bubblemaker - Úvod do světa potápění pro děti od 8 let.
  • Základní kurz potápění (OWD/Jr.OWD) - Staňte se certifikovaným potápěčem!
  • Pokročilý kurz potápění (AOWD/Jr.AOWD) - Buďte pokročilý potápěč.