Zkušební ponor v bazénu

Termíny, ceny a přihlášky

První krůček bývá nejtěžší. Přemýšlíte, jestli se do potápění vrhnout po hlavě nebo to naopak není nic pro Vás? Nejjednodušší je si to vyzkoušet. Při zkušebním ponoru, který probíhá v bazénu, nahlédnete do světa potápění společně s instruktorem, který Vás tímto prvním dobrodružstvím provede. Ponory jsou vhodné jak pro dospělé, tak i pro děti, případně celou rodinu!

Jak to probíhá

Před samotným ponorem si v úvodní instruktáži řekneme základní informace týkající se bezpečnosti, potápěčského vybavení a samotného pobytu pod vodou. Následně si nachystáme výstroj, navzájem se zkontrolujeme a dlouhým krokem vkročíme do světa potápění. Ponor probíhá v hloubce 2 až 5 metrů, podle Vašich dovedností. Čemu se budete při zkušebním ponoru věnovat závisí pouze na Vás. Můžete se jen tak vznášet, plavat nebo si vyzkoušet i některé dovednosti, které jsou součástí dalších kurzů v rámci certifikace PADI/IANTD.

 

S lemurem bezpečně

Celý ponor je koncipován tak, aby Vám bezpečně a v plné parádě ukázal tuto nádhernou aktivitu. O to se postará tým zkušených profesionálních potápěčů, kteří se při ponoru věnují maximálně 2 potápěčům. Ponor začíná v hloubce 2 metrů a díky špičkové výbavě značky Mares a Tecline se budete cítit jako ryba ve vodě!

Vybavení

Stačí mít plavky, ručník, dobrou náladu a chuť se potápět! O zbytek se postaráme my.

Základním předpokladem pro to, abyste si své ponory užili, je kvalitní a dobře padnoucí výstroj. Možnost zapůjčit si veškeré potřebné vybavení přímo od nás je samozřejmostí, jsme však zcela unikátní díky širokému sortimentu dětského vybavení od špičkové značky Mares a Tecline, jež nám umožňuje vybavit i ty nejmenší potápěče a tím pádem nenahrazovat jejich vybavení nevhodnou a špatně sedící výstrojí pro dospělé. Disponujeme kvalitními neopreny, BCDčky (vyvažovací vesta), tanky, potápěčskými počítači a ostatním vybavením, které potřebujete pro Vaše podvodní zážitky. Navíc u nás máte možnost vyzkoušet i pokročilejší variantu vyvažovacích vest tzv. „křídla“.

Veškeré vybavení potřebné pro potápění je zahrnuto v ceně ponoru.

Chci se dál potápět!

Líbí se Vám pod vodou? Pokud byste se chtěli stát potápěčem, vyzkoušejte některý z našich kurzů:

  • Bubblemaker - Úvod do světa potápění pro děti od 8 let.
  • Základní kurz potápění (OWD/Jr.OWD) - Staňte se certifikovaným potápěčem!
  • Pokročilý kurz potápění (AOWD/Jr.AOWD) - Buďte pokročilý potápěč.