Zkušební ponor v bazénu

Termíny, ceny a přihlášky

První krůček bývá nejtěžší. Přemýšlíte, jestli se do potápění vrhnout po hlavě nebo to naopak není nic pro Vás? Nejjednodušší je si to vyzkoušet. Při zkušebním ponoru, který probíhá v bazénu, nahlédnete do světa potápění společně s instruktorem, který Vás tímto prvním dobrodružstvím provede. Ponory jsou vhodné jak pro dospělé, tak i pro děti, případně celou rodinu!

Zkušební ponor v bazénu
Zkušební ponor v bazénu

Jak to probíhá

Před samotným ponorem si v úvodní instruktáži řekneme základní informace týkající se bezpečnosti, potápěčského vybavení a samotného pobytu pod vodou. Následně si nachystáme výstroj, navzájem se zkontrolujeme a dlouhým krokem vkročíme do světa potápění. Ponor probíhá v hloubce 2 až 5 metrů, podle Vašich dovedností. Čemu se budete při zkušebním ponoru věnovat závisí pouze na Vás. Můžete se jen tak vznášet, plavat nebo si vyzkoušet i některé dovednosti, které jsou součástí dalších kurzů v rámci certifikace PADI/IANTD.

 

S lemurem bezpečně

Celý ponor je koncipován tak, aby Vám bezpečně a v plné parádě ukázal tuto nádhernou aktivitu. O to se postará tým zkušených profesionálních potápěčů, kteří se při ponoru věnují maximálně 2 potápěčům. Ponor začíná v hloubce 2 metrů a díky špičkové výbavě značky Mares se budete cítit jako ryba ve vodě!