Individuální lekce plavání

Termíny, ceny a přihlášky

Naučit se plavat nebo se v plavání zdokonalit je možné v každém věku. Rádi vám nabídneme individuální výuku plavání, na které se instruktor bude věnovat pouze vám. Můžete si vybrat lekce na bazénech v Kohoutovicích, za Lužánkami nebo v Řečkovicích. Lekce jsou určené pro plavce, kteří již mají s plaváním zkušenost. Naučíte se nebo zdokonalíte všechny plavecké způsoby (prsa, znak, kraul, motýlek). Hodinu však můžeme koncipovat i jako kondiční trénink. Lekce jsou určené pro děti i dospělé a rezervovat si je můžete v kalendáři níže.

  • v každém z našich instruktorů se kloubí hravý lemuří přístup a zkušenosti závodního plavce
  • výběr ze tří brněnských bazénů: bazén za Lužánkami, Aquapark Kohoutovice, bazén Družstevní v Řečkovicích
  • možnost výuky až čtyř kamarádů v jedné privátní lekci
  • v případě, že vám vypsaný čas či bazén nevyhovuje, otevřeme lekci jen pro vás dle vašich přání
Individuální lekce plavání
Individuální lekce plavání

Jak to probíhá

S instruktorem / instruktorkou se potkáte u bazénu, který vyberete v přihlášce. Na lekci se může přihlásit jednotlivec, skupinka kamarádů nebo rodinka. Podle věku a schopností bude uzpůsoben průběh lekce. U dětí se zaměřujeme jak na trénink základních plaveckých dovedností, tak na získání kladného vztahu k vodě a osvojení sebezáchranných dovedností odpovídajících věku, upřednostňujeme zábavnou formu. U dospělých budeme postupovat rychlejším tempem s důrazem na technické provedení plaveckých způsobů.

O výuce

V přihlášce si můžete vybrat z brněnských bazénů - za Lužánkami, v Řečkovicích a v Kohoutovicích. Pokud budete mít zájem o lekci na jiném bazénu nebo v jiný čas než máme vypsaný v rozvrhu, je možné lekce na základě vaší poptávky rozšířit

Plaveme v drahách pro veřejnost. Pro začátečníky jsou vhodné bazény v Řečkovicích a v Kohoutovicích. Pokud se chcete přihlásit jako skupinka nebo rodina, berte prosím v úvahu, že je ideální seskupovat plavce s podobnou pokročilostí a výuka dětí probíhá jinou formou než výuka dospělých.

Přihlašování

Termín lekce vybíráte v rozvrhu, v daném čase je možné vybrat bazén, který vám vyhovuje. Na lekci je nutné se přihlásit alespoň 3 dny předem.

Další termíny individuálních lekcí plavání budou vypsány v lednu. 

Věk

4 - 100 let (spodní hranice bude záviset na schopnostech dětí - lekce nejsou vhodné pro úplně začátečníky, horní hranici neomezujeme).

Individuální lekce plavání
Individuální lekce plavání

Cena


Cena zahrnuje instruktora pro plaveckou lekci v délce 55min, případné pomůckyvstupné instruktora; v ceně není zahrnuté vaše vstupné (ve výši dle ceníku konkrétního bazénu).

Výsledná cena lekce na osobu je dána počtem plavců ve skupině:

  • 1 - 790,-/55 minut
  • 2 - 690,-/55 minut
  • 3 - 590,-/55 minut
  • 4 - 490,-/55 minut

 

Další termíny individuálních lekcí plavání budou vypsány v lednu.