Individuální lekce in-line bruslení

Termíny, ceny a přihlášky

Pokud hledáte individuální přístup a výuku postavenou na míru pro Vás, pak jsou soukromé lekce ideální variantou. Ať už jste úplný začátečník, který na inline bruslích nikdy nestál, nebo pokročilý bruslař, který se chce zdokonalit v přešlapování či jízdě vzad, tým zkušených lemuřích instruktorů se o Vás postará. Lekce probíhají po celé Praze (Landrovka, Stromovka, Galerie Butovice, Letenské sady, Modřanská cyklostezka). Nahlásit se na ně může jednotlivec, skupina kamarádů, případně i celá rodina se stejnou pokročilostí, a to v kalendáři níže. Lekce jsou tedy dostupné jak pro děti, tak i pro dospělé.

Jak to probíhá

Na lekci se dostavte s předstihem, ať si nachystáte vybavení instruktor si Vás může včas převzít na předem dohodnutém místě. V případě špatného počasí o svou lekci nepřijdete. Instruktor Vás bude včas informovat, zda se lekce přesouvá na jiný termín.

Lekce jsou dostupné pro skupiny 1 – 4 bruslařů stejné nebo velmi podobné pokročilosti. V závislosti na Vašich dovednostech poté začnete s úplnými základy na trávě, či asfaltu, a nebo se můžete přesunout na inline stezku a vypilovat Váš odraz a dlouhý skluz.

Délka lekce je 120 minut s přestávkami dle potřeby.

Kde bruslíme

Bruslíme vždy na místech k tomu určených! Ve všech lokalitách je možná výuka jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé bruslaře. Každé místo má však svá specifika a výhody, které mohou vyhovovat určité pokročilosti.

Gutovka

 • Ideální prostor pro úplné začátečníky (krytá in-line plocha)
 • Individuální lekce na Gutovce probíhají pouze v termínu odpoledního kurzu in-line bruslení (úterý, středa v termínu 16.5. - 24.6.2022)

Landrovka

 • Téměř 4 kilometry dlouhá in-line dráha nabízí skvělou dostupnost, díky nedaleké zastávce metra A, parkovišti a celkové poloze.
 • Přilehlý betonový plac je vhodný pro úplné začátečníky, pokročilejší bruslaři si naplno užijí dostatečnou délku oválu a jeho kvalitní povrch.

Inline dráha Nové Butovice

 • Menší ovál s in-linovým hřištěm v bezprostřední blízkosti nákupní galerie.
 • Hladký povrch a in-line hřiště uvnitř oválu jsou naprosto ideální pro začínající bruslaře. Pokročilejší bruslaři se tu také nudit nebudou, díky půl kilometrovému oválu, kde to mohou pořádně rozpálit!

Stromovka

 • Královská obora disponuje dostatečně širokými stezkami, které jsou ideální pro první krůčky začínajících bruslařů.
 • Klidné a krásné prostředí, poloha v centru Prahy a dostatečná délka stezek, dělá ze Stromovky ráj pro in-line bruslení.

Modřanská cyklostezka

 • Ideální místo pro pokročilejší, či kondičně zaměřené bruslaře
 • Kvalitní povrch, nadstandartní délka a Vltava po Vašem boku.

Letenské sady

 • Dostatečně široký a dlouhý in-line ovál v centru Prahy.
 • Vhodné pro všechny pokročilosti.

Vybavení a půjčovna

S sebou si vezměte kompletní inlinové vybavení (inline brusle, helma, chrániče – kolena, lokty, zápěstí). Pro děti můžete vybavení za poplatek zapůjčit přímo od Lemura.